Beata.kolasinska

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Beata.kolasinska

• Ranga
    Początkujący
  1. Z tego co wiem to ta forma Drzewiarz to firma z tradycjami sięgające 1928 roku. Moim zdaniem warto podjąć z nimi współpracę bo są najbardziej kompetentnymi osobami w branży.
  2. Ja ostatnio pojechałam do Katowic i musiałam na szybko skorzystać z usług korporacji taksówkowej www.tele-taxikatowice.pl i jestem bardzo zadowolona. Dojechałam na czas i nie zapłaciłąm miliona monet.
  3. Moim zdaniem dobrze, że myslisz już o przyszłości ale warto kierować się tym co ludzie potrzebują i co nigdy nie przeminie.
  4. Dobra kancelaria jest na wagę złota !!!!!!
  5. My tez kupujemy sobię prezenty na urodziny i nei przesadzamy z ilością
  6. Z tego co słyszałam to mała symfonia jest kiepska jeżeli chodzi o program do fakturowania.
  7. Zobacz ofertę na allegro ja tam kupowałam praktycznie wszystko co potrzebne bo ogrodu.
  8. Mój maż miał całkowity zakaz takich spotkań w takich klubach :P
  9. Moim zdaniem warto skorzystać z oferty doradcy finansowego a wyjdziemy tylko na plus.
  10. Też jestem za tym, żeby się wcześniej gdzieś zapytać bo można sobie narobić strasznych kłopotów.
  11. Kiedyś pracowałam w wydawnictwie i pracowałam własnie w dziale windykacji. Moim zdaniem taki dział jest potrzebny bo możemy pewne sprawy załatwić polubownie a dopiero później z windykacji zewnętrznej.