Beata.kolasinska

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Beata.kolasinska

 • Ranga
  Początkujący
 1. Mój znajomy prowadzi sklepik z artykułami do e papierosów i ostatnio zmienił firmę, która oferowała im olejki i wybrali firmę ivape z Zawiercia.
 2. Na imprezę firmową polecam hotel LOCOMOTIVA w Lublinie , który znajduję się na ulicy Północnej. W hotelu czekają na nas przytulne pokoje a jak zgłodniejemy to możemy zejść do hotelowej restauracji i skosztować miejscowych specjałów.
 3. Ja polecam firmę Dar-Trans z miejscowości Niegów w woj mazowieckim. Firma oferuję nowoczesny tabor do specjalistycznego transportu drogowego w kraju i za granicą.
 4. Ja przy okazji mogę polecić skup ale silników typu SOK różnych typów i wielkości. Tego rodzaju silniki możemy oddać do tej firmy www.hydro-precyzja.pl, która umożliwia oddanie do skupu takiego rodzaju silników.
 5. Z tego co wiem to ta forma Drzewiarz to firma z tradycjami sięgające 1928 roku. Moim zdaniem warto podjąć z nimi współpracę bo są najbardziej kompetentnymi osobami w branży.
 6. Ja ostatnio pojechałam do Katowic i musiałam na szybko skorzystać z usług korporacji taksówkowej www.tele-taxikatowice.pl i jestem bardzo zadowolona. Dojechałam na czas i nie zapłaciłąm miliona monet.
 7. Moim zdaniem dobrze, że myslisz już o przyszłości ale warto kierować się tym co ludzie potrzebują i co nigdy nie przeminie.
 8. Dobra kancelaria jest na wagę złota !!!!!!
 9. My tez kupujemy sobię prezenty na urodziny i nei przesadzamy z ilością
 10. Z tego co słyszałam to mała symfonia jest kiepska jeżeli chodzi o program do fakturowania.
 11. Zobacz ofertę na allegro ja tam kupowałam praktycznie wszystko co potrzebne bo ogrodu.
 12. Mój maż miał całkowity zakaz takich spotkań w takich klubach :P
 13. Moim zdaniem warto skorzystać z oferty doradcy finansowego a wyjdziemy tylko na plus.
 14. Też jestem za tym, żeby się wcześniej gdzieś zapytać bo można sobie narobić strasznych kłopotów.
 15. Kiedyś pracowałam w wydawnictwie i pracowałam własnie w dziale windykacji. Moim zdaniem taki dział jest potrzebny bo możemy pewne sprawy załatwić polubownie a dopiero później z windykacji zewnętrznej.