teodorjol

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O teodorjol

• Ranga
    Początkujący
  1. Nadaj mu cenę. Wystaw paragon/fakturę i będziesz miał cenę. Weź paragon ze sklepu i rozlicz się z dochodu.
  2. Zagłęb wiedzę w dropshipping (możliwość prowadzenia sklepu bez Magazynu, czyli wysyłka prosto z hurtowni). Jeżeli chodzi o fakturę to bez działalności gospodarczej jej nie wystawisz, czyli jakieś tam pojedynczym osobom fizycznym którzy potrzebują dany przedmiot do użytku domowego to jak najbardziej, ale firma będzie chciała raczej fakturę.
  3. Hejka Przychodzę tutaj z paroma pytaniami które mnie nurtują.. Od razu mówię, że nie posiadam działalności gospodarczej. Jestem na etapie edukacji w tym temacie. Więc.... Załóżmy Jestem vatowcem. Moja działalność opiera się na handlu, czyli kupuje produkty hurtowo, a następnie sprzedaje je w swoim sklepie. Tutaj właśnie rodzi się pytanie w mej głowie. Czy mogę odliczyć podatek VAT od tych produktów kupionych hurtowo, a następnie je sprzedać? Jeśli tak to jak mam się rozliczyć, licząc od kwoty brutto czy od tej odliczonej już netto i mowa tu o dochodzie. Pozdrawiam Ps wydaje mi się ze to pytanie jest głupie i bardzo oczywiste, ale jakbyście mogli odpowiedzieć nie wysmiewajac się od początkującego 😂😂