emiska78

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O emiska78

• Ranga
    Początkujący
  1. Dl starszego dziecka 15-36 polecam ten pas podtrzymujący Smart Kid Belt, sami go używamy i na prawdę rewelacyjnie się sprawdza. Ma certyfikaty, dopuszczony do używania nawet za granicami kraju. Wystarczy filmiki na YT zobaczyć
  2. zobacz sobie w bestcena tam masz porządne, markowe smartwatche w dobrych cenach
  3. na stres dobry jest dobrze wykonany masaż. Uwielbiam ...zawsze jak jesteśmy z mężem w Krakowie odwiedzam studio masażu Unity Point na Metalowców. Pełen profesjonalizm, masaż tantryczny po prostu jest niesamowitym doświadczeniem. Kto nie zna polecam spróbowac
  4. Opla jak mam naprawiać to też w tym serwisie ASO MMCars na ul/. Lotnisko w Katowicach, konkretni mechanicy przynajmniej. Profesjonalne naprawy
  5. jedyne co miałam robione to niecałe rok temu wygładzalam zmarszczki w klinice Dermed w Łodzi u dr Doroty Żukowskiej. Widziałam efekty pracy pani dr na skórze mojej kuzynki więc łatwiej mi było podjąć decyzje
  6. Zależy jaka marke preferujesz, ja np lubię Ople, dobrze mi się nimi jeździ, części nie jakieś kosmicznie drogie, a i do naprawy auto łatwe dosyć. Teraz mamy insignię A, benzyna, udało mi się dwuletnią trafić w naszym katowickim MMCars na ul. Lotnisko. Spoko salon, maja też autka używane ale pewniej u nich. Z resztą obsługa super, na najwyższym poziomie
  7. Super miejsce mamy na śląsku jeśli chodzi o tanie zakupy markowych ubrań- jeżdze do Gliwic do Silesia Outlet. Największe centrum outletowe w jakim do tej pory byłam, nie wiem w sumie czy na śląsku jest gdzieś większe