Tim

Użytkownik
  • Zawartość

20
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Tim

• Ranga
    Początkujący
  1. Samodzielne działania mogą przynieść odwrotne skutki. Dlatego wolę skorzystać z profesjonalnej agencji, która zadba o wizerunek i pozycję mojej firmy w wyszukiwarkach.
  2. Musisz przeanalizować dotychczasowe działania. Pozycjonowanie nie przynosi z dnia na dzień ani z miesiąca na miesiąc - jest to dość czasochłonny proces, jednak warto w to inwestować. Drugą kwestią są reklamy google ads, które przynoszą natychmiastowy efekt. Kolejną formą reklamy jest remarking, oczywiście obecność na portalach społecznościowych typu Fb czy Ig jest obowiązkowa. Możesz też wdrożyć techniki sprzedaży jak cross i up selling. Co do działań marketingowych i promocji w internecie nie działałbym na własną rękę - lepiej zwrócić się do agencji interaktywnej, która zajmie się realizacją wspólnie ustalonej strategii 🙂
  3. Nie wydaje mi się żeby pralnia była aż tak dobrym biznesem
  4. Dokładnie, konkurencja może Cię zmiażdżyć - no chyba, że sprecyzujesz swój towar i skupisz się na określonej grupie odbiorców czasem mniej znaczy więcej 🙂
  5. Sposobów na reklamę jest wiele. Na początku musisz określić swój budżet oraz zasięg reklamy ( działalność na rynku lokalnym czy na terytorium całego kraju). Zazwyczaj przedsiębiorcy ustalają strategię marketingową z agencją, która zajmuje się jej realizacją. Jednak oprócz reklamy również wykorzystywać różnorodne techniki sprzedaży 😉
  6. Wynajem biura to kosztowna sprawa a wiadomo, że na początki własnej działalności nie są łatwe. Może warto rozważyć wynajem wirtualnego biura? Zyskasz adres w centrum miasta, koszty będą znacznie niższe. W razie potrzeby możesz wynająć biurko w przestrzeni coworkingowej, a nawet salę konferencyjną. Jeśli zdecydujesz się na wirtualne biuro to mogę Ci polecić Clever Office w Krakowie. Mają różne pakiety do wyboru i znajdują się zaraz obok UM. Zresztą wszystkich szczegółów dowiesz się na ich stronie www.cleveroffice.pl
  7. Zakopane często jest zatłoczone. Nawet nie wiem czy jest jakiś czas kiedy turystów jest mniej 😅 ale zdecydowanie warto odwiedzić ! We wrześniu powinno już być troszkę mniej turystów ale i tak pustkowia nie spodziewałbym się
  8. Myślę, że najlepiej udać się do sklepu sportowego, przymierzyć i dobrać odpowiedni rodzaj butów dla siebie
  9. Dobre rolety z pewnością dają radę!
  10. Moim zdaniem warto skorzystać z ofert first minute i już zaplanować wakacje na przyszły rok - oczywiście jeśli macie taką możliwość
  11. Dobra kawa z pewnością umili czas spędzany w pracy a jak wiadomo ta z ekspresu jest najlepsza!
  12. Obecnie wykształcenie przestaje mieć duże znaczenie. Znacznie lepiej jest mieć fach w ręku i doświadczenie, a wykształcenie można zdobyć w trakcie pracy na studiach zaocznych jeśli sytuacja będzie tego wymagała.
  13. Ciekawe propozycje mam nadzieję, że kiedyś je wykorzystam!
  14. Koszt strony internetowej zależy od wielu czynników: funkcjonalności, liczby podstron, ilości wersji językowych i wielu innych. Moim zdaniem warto zapytać o wycenę w sprawdzonej agencji interaktywnej. Znajomi polecili mi agencję SOLV, która wykonała dla mnie stronę www. i jestem zadowolony.