Webdesk

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Webdesk

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Temat chyba coraz bardziej na czasie. Myślę, że warto sporo przeistoczyć w biznesie by być bardziej "EKO" bo w tym momencie jest to po prostu bardzo spora nisza potencjalnych Klientów którzy są nastawieni proekologicznie i tego typu działania marketingowe mogą zachęcić ich do skorzystania z oferty względem konkurencji. Jakieś pomysły? Mi przychodzą następujące, dość proste pomysły: zero papierologii - umowy / faktury / rachunki online zieleń w biurze - rośliny, drzewa, zagospodarowanie przestrzeni przez biurem utworzenie miejsca dla pracowników pragnących przyjechać rowerem do pracy i oferowanie specjalnej nagrody za tego typu inicjatywę panele fotowoltaiczne do generowania energii w biurze samochody firmowe elektryczne (czekamy na ten milion samochodów Morawieckiego:) opieranie reklamy o internet by nie drukować tysięcy ulotek i wizytówek
  2. Mysle ze glownym problemem w calej Polsce sa banery i reklamy wielkoformatowe rozwieszane na kazdym rogu, plocie i bloku. Brzydkie, zawalajace widok. Mnie to chyba najbardzie drazni. Bo same reklamy w tv czy internecie jestem w stanie zdzierzyc, najwyzej zamykam albo wyciszam.
  3. Przedmowca polecil nazwa.pl - ja calkowicie ich odradzam, dzialalemz nimi wiele lat. Co roku wyzsze stawki i nowe oplaty. Skonczylo sie na tym, ze za kazda domene ktora mam przekierowana na serwer musialem zaplacic haracz 60 zl. A wiec dla moich 100 domen wystawili mi fakture 6000 zli jak nie oplace to nie bedzie juz nic dzialalo, ani strony, ani sklepy, ani poczta... Zawzialem sie, w tydzien wszystko przenioslem do konkurencji i odpuscilem zlodziei. Co do samego serwisu, najlepiej umow sie z kilkoma specjalistami i poznaj cene rynkowa twojego projektu. Bo nie bede ukrywal jak cos jest innowacyjne to zazwyczaj tego na rynku nie ma i trzeba zaplacic swoja cene. Jezeli chcesz uchronic swoj pomysl najlepiej stworz umowe poufnosci ktora podpiszesz przed przystapieniem do rozmow z potwncjalnym wykonawca. Ale z tym lepiej do prawnika. Warto wydac 1000 zlotych by nie stracic pomyslu za milion 😉
  4. Sorry za pisownie, ale zazwyczaj z telefonu pisze i nie mam slownika. A pisac wszystko z polskimi znakami na telefonie to mozna sie ... 😉
  5. Ogolnie rowniez popieram przedmowcow, wykonywanie czegokolwiek za darmo nawet by zapelnic portfolio nie ma sensu. Lepiej spedz wiecej czasu na tym by znalezc klienta za pieniadze niz tworz za darmo - takie moje zdanie. Jak juz poszukaj najwyzej w barter, cos za cos zawsze mozesz wynegocjowac na tym etapie. Nie dosc ze przyjmujesz na siebie klienta za darmo to jeszcze bedziesz w razie problemow ze strona mial wroga zamiast przyjaciela i to jeszcze za frajer, warto? Lepiej nie niszczyc rynku, jak chcesz juz zapelnic portfolio potworz sobie strony dla siebie, rodziny, przyjaciol. Ale nie laduj sie w wykonywanie strony internetowej za darmo.
  6. Czesc, jasne mozesz zarejestrowac taka firme. Co do strony internetowej po prostu bedzie tansza bo nie bedziesz potrzebowal sklepu z calym workiem funkcji, tylko strone ofertowa z przykladowymi zdjeciami. Jak masz wiecej pytan wal smialo na pw.
  7. Cześć, nie znam tego systemu. A powiedz mi dokładnie o co Tobie chodzi, bo systemów jest wiele. Jakie ma spełniać funkcje ? Na czym Tobie zależy? Jest wiele open source'owych CRM które mogą spełnić Twoje potrzeby.
  8. Rozumiem, że temat wybity w eter na nowo. W sumie nie dziwne, bo pytanie jest wciąż na czasie. Możesz znaleźć wykonawcę za 500 jak i za 4000 zł dla "niby" podobnej strony internetowej, ba możesz nawet za darmo stworzyć. Ale pytanie jest raczej jaki chcesz produkt uzyskać? Możesz mieć kiosk za miastem, albo w centrum miasta. Niby taki sam, ta sama powierzchnia, a obroty kompletnie inne. To samo tyczy się strony, mogą z pozoru mieć podobne funkcje oraz architekturę, a jedna będzie ładowała się w sekundę i olśniewała Klienta, a druga będzie przeładowana i w Google się nigdy nie pojawi. Co kto woli 😉 Ja za podstawową stronę internetową firmy biorę mniej więcej 2000 - 2500 zł. Ale jeżeli Klient jest bardzo wymagający pod względem graficznym to jestem w stanie za "podobną" stronę wziąć i 4000 zł. A im więcej czasu się spędzi nad projektem, tym będzie on bardziej dopracowany, dość proste. Gdyby ktoś miał jakieś pytania walić śmiało do mnie na pw postaram się pomóc.