Betina

Użytkownik
  • Zawartość

23
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Betina

• Ranga
    Początkujący
  1. Moja koleżanka jechała z praca.dojczland.info Tam mają wiele dobrze płatnych ofert pracy, w tym opiekunek do dziecka.
  2. Ja tam w takie zarobki nie wierze, jak chcecie zarobić konkretne pieniądze, to warto sobie pojechać do pracy za granicą. Na praca.dojczland.info znajdziecie wiele ciekawych ofert i za dobre pieniądze. Warto wyjechać nawet na kilka miesięcy.
  3. Betina

Mieszkanie

Na pewno warto zerknąć na https://prywatnaoferta.pl tam moja siostra sprzedała swoje mieszkanie. Fajne jest to ,ze można tam wystawić mieszkanie bez pośredników to bardzo dobrze wpływa na cenę ,więc warto skorzystać.
  4. Z pewnością dobry księgowy to podstawa, al można sobie również usprawnić płatności w firmie .Pozwala na to automatyczny system monPay do monitorowania płatności i otrzymywania terminowych należności. Dzięki temu systemowi kontrahenci otrzymują powiadomienia z przypomnieniem o zapłaceniu faktury. To bardzo wygodne. Poza tym jest on połączony z biurem informacji Gospodarczej KIDT, w taki sposób mozemy uzyskac pełnainformację o danym kliencie .
  5. Prowadząc własną działalność warto wprowadzić system monpay, usprawnia on monitorowanie płatności i terminowe egzekwowanie należności. Poza tym jest możliwość wprowadzenia automatycznego kontaktu z klientem i to nie tylko jeśli chodzi o kwestie płatności ,ale również system ten jest połączony z Biurem Informacji Gospodarczej KIDT, dzieki czemu mamy dane o kliencie ,które sa nam potrzebne
  6. Tu można kupić różne foteliki i wózki https://www.abcgps.pl/britax-romer-kidfix maja bardzo duży wybór, moja siostra u nich kupowała i zadowolona. Wart tam zajrzeć.
  7. W kuchni świetnie wygląda kamień naturalny zarówno na blatach jak i ścianach i podłodze.Mnie taki kamień kładła firma Marmur dulemba z Kobielic. Bardzo rzetelni ludzie tam pracują, wszystko zrobią w uzgodnionym terminie, doradzą jaki kamień najlepiej będzie nam pasował. Wszystko wymierzą i zrobią projekt. Warto u nich pytać o szczegóły.
  8. Można wynajac mała sale w lokalu Glamour we Wrocławiu i po prostu coś dobrze ,zjeść i wypić. Oni organizują różne imprezy i bardzo dobrze im to wychodzi. Mają smaczna kuchnie, menu mozna wczesniej zaplanować co byśmy chcieli. Bardzo klimatyczny lokal.
  9. Spróbujcie zrobić w kamieniu naturalnym. Elegancko to wygląda. Koleżanka poleciła mi firmę Marmur Dulemba, Są naprawde bardzo rzetelna i profesjonalną firmą. Ja wybrałam spieki kwarcowe sa nieco tańsze ale równie elegancko się prezentują. Wszystko pokładli tak jak zaplanowali w wyznaczonym terminie, jeśłi chodzi o cenę to również nie była wygórowana.
  10. Betina

bóle brzucha

Nie można długo zwlekać z taką dolegliwością ,idz do lekarza. Ja też miałam problemy i okazało sie ze mam kamienie na woreczku żółciowym. Chodzę do przychodni Nasz Lekarz tam od razu zrobiono mi USG. I lekarz stwierdził ze niestety trzeba będzie usuwac laparoskopowo. Z takimi dolegliwościami nie można zwlekać.
  11. Betina

Sala weselna

Jak ktoś chce zorganizować przyjęcie jakiekolwiek, czy weselne ,czy urodzinowe to we Wrocławiu świetnym miejscem jest Glamour. Miejsce położone w centrum, bardzo fajny lokal ,przyjazna i bardzo pomocna obsługa. Jedzenie mają bardzo dobre, zawsze wszystko elegancko podane. Chętnie poleca fotografa lub zespół mają kilka sprawdzonych osób, które już grały u nich na weselach albo robiły zdjęcia. Warto do nich zajrzeć.
  12. Betina

Wesele

No ja niestety nie byłam nie moje okolice. Ale jak ktoś z okolic Wrocławia chce sobie urządzić wesele to idealnie się nada Glamour, w centrum ,blisko Urzędu Stanu Cywilnego. Bardzo fajne ,klimatyczne miejsce, sala duża można się świetnie bawić. Jedzenie mają bardzo dobre, można indywidualnie dobrać menu. Obsługa bardzo miła. Warto tam organizować przyjęcia.
  13. Można też pomyśleć i wziąć odpowiedni kredyt firmowy Wtedy ta płynność finansowa będzie zdecydowanie większa. Najlepiej pytać u doradcy kredytowego, oni widzą jaki bank daje najbardziej korzystne kredyty. Samemu to ciężko wyszukać dobrą ofertę.
  14. Myśle że dobrze wziąć kredyt firmowy Wtedy jestesmy zabezpieczeni finansowo i mamy większe pole manewru do działania we własnej firmie. dobrze jest jak możemy sie poradzić doradcy finansowego , oni z pewnością znajda dla nas najlepszy rodzaj kredytowania, najbardziej dla nas dogodny.
  15. Jak ktoś wyżej napisał Kancelaria Ożóg Tomczykowski jest bardzo dobra ,mają doskonałe podejście do klienta , zajmują sie się sprawami spółek i firm, sama niejednokrotnie korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.