Betina

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Betina

• Ranga
    Początkujący
  1. Jak ktoś wyżej napisał Kancelaria Ożóg Tomczykowski jest bardzo dobra ,mają doskonałe podejście do klienta , zajmują sie się sprawami spółek i firm, sama niejednokrotnie korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
  2. Dobrze mieć prawnika ,jeśli prowadzimy swój biznes ,sama korzystam z usług Kancelarii Ożóg Tomczykowski zawsze pomagają mi w sprawach kompleksowego doradztwa podatkowego i prawnego .
  3. Jeśli prowadzimy swoją działalność to na pewno warto współpracować z prawnikiem. Sama korzystam z usług Kancelarii Ożóg Tomczykowski . Sa bardzo pomocni we wszelkich sprawach podatkowych i firmowych. Bez nich byłoby cięzko.
  4. Najlepiej jak w takiej kwestii poradzić się prawnika. Prowadząc firmę dobrze na stałe współpracować z prawnikiem. Ja na przykład często korzystam z porad w róznych dziedzinach dotyczacych firmy z Kancelarią Ożóg Tomczykowski. Oni sa bardzo obeznani w takich sprawach ,więc zawsze wiem ze to co mi poradza bedzie dla mojej firmy dobre.
  5. Ja współpracuję z Kancelarią Ożóg Tomczykowski. Specjalizują się sprawach spółek , firm w sprawach podatkowych. Z pewnością będą bardzo pomocni . Ja jestem zadowolona ze współpracy z nimi.
  6. Jeśli ktoś szuka fajnego lokalu na wesele lub imprezę firmową to we Wrocławiu świetnie się nadaje Glamour. Mają bardzo ładne sale w zależności ile mamy osób,menu można dobrać według własnego uznania. Miałam okazję być na takiej imprezie właśnie w tym lokalu i wszystko było na przygotowane na piątkę z plusem 😉
  7. Betina

dentysta

Jeśli ktoś z okolic Warszawy to warto podjechać do Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie.Bardzo dobra klinika,lecza bardzo nowocześnie. Mają doskonale wyposażone gabinety i piękne wnętrza ,które pomagają się zrelaksować.Wszystko dla dobra pacjenta.Ja tam chodze od niedawna ,poleciła mi ich znajoma.
  8. Ja często korzystam z cateringu. Mam niedaleko pracy fajną knajpkę Bar Marina na Chłodnej w Warszawie. Gotują rewelacyjnie,naprawdę domowe jedzenie.Często zamawiany nawet do firmy catering na szkolenia. bo faktycznie nie opłaca sie nic robic swojego a w stosunku do innych knajp tam mają ceny konkurencyjne.
  9. Witam wszystkich 😉