Aleksandra.jackowska

Użytkownik
  • Zawartość

18
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Aleksandra.jackowska

• Ranga
    Początkujący
  1. Konstrukcje stalowe są jak najbardziej powszechne i warto o tym pamiętać. Oczywiście na budowie takiej hali pracuje czasem kilkadziesiąt firm i potrzeba jest specjalistycznych rozwiązań, np. deskowań. Tu od deskowań (całych systemów) mogę polecić firmę DOKA. Doświadczona ekipa, mająca odpowiednie i co najważniejsze kompleksowe rozwiązania. Na ich stronie www jest wszystko podane, warto zajrzeć. Współpracuję z nimi już na 4 budowie i jest OK
  2. W Szczecinie znajdziemy bardzo dobra kancelarię , którą prowadzi Pan Wojciech Chmurak. Kancelaria świadczy swoje usługi z zakresy pomocy prawnej dla osób fizycznych i jak i firm z takich dziedzin prawa jak : prawo ubezpieczeń społecznych, prawo pracy, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo cudzoziemców jak i windykacja.
  3. Może na początek jakiś sklepik z bielizną na przykład ? Moja znajoma otworzyła taki butik w swojej miejscowości i podjęła ostatnio współpracę z hurtownią ANSTEL z Częstochowy i mówi , że ma asortyment super.
  4. Znam doskonale ta firmę Transmid z Warszawy i jakiś czas temu korzystaliśmy z ich usług. Firma jest terminowa i możemy liczyć na nich co do minuty.
  5. Jeżeli oświetlenie do biura to tylko z firmą lumitec.net.pl. My podjęliśmy współpracę na samym początku naszej działalności i powiem wam, że jesteśmy zadowoleni z naszego oświetlenia.
  6. Jak dla mnie bardzo dobrą ofertę przedstawia firma mark.com.pl ze Szczecina. Firma oferuję szeroki zakres usług transportowych oraz spedycyjnych na terenie całej Europy.
  7. Ja mogę polecić firmę, która oferuję usługi z zakresu audytu i jest to firma http://carden.eu/firma/. Warto zapoznać się dokładnie j z oferta tej firmy bo oferuję również usługi z zakresu leasingu pracowniczego, jak i zewnętrzne usługi , których zadaniem jest wspieranie procesów biznesowych, głównie sprzedaży.
  8. KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO, GOSPODARCZEGO I FINANSOWEGO ABSOLUTIO - ja korzystam z ich usług i za każdym razem jestem usatysfakcjonowana . Kancelaria mieści się na ulicy Pereca w Zamościu i świadczy usługi z zakresu pomocy doradztwa osobom w trudnej sytuacji finansowej i życiowej.
  9. Ja akceptuję ale sama bym sobie nie zrobiła bo nie lubię takich rzeczy na stałe :)
  10. Lubię taką literaturę i na 100% zapoznam się z oferta.
  11. My mieliśmy kinder krafft ...chyba tak się pisze a ten od 0 do 18 kilo z expandera.
  12. Teraz to na siłowni trzeba wyglądać ...a ten kto wygląda to widać potem na instagramie.... zamiast cwiczyć to se foty strzela.
  13. Moim zdaniem mamy takie czasy a nie inne i trzeba zwracać na reklamy uwagi i będziemy na czasie
  14. Dobre są takie worki jak na ziemniaki ....one się nie rwą bo mają taki splot wątek i osnowa i to mocna trzyma.
  15. Też się z tym zgadzam, że kawka mielona z ziaren jest najlepsza. Ja zamawiam w internecie.