kubaa83

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kubaa83

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Szukam wspolnika. Tylko osoby doswiadczone w e-commerce Jezeli jestes zainteresowany partenrskim ukladem 50/50 to zapraszam do kontaktu. Proszeo o kontakt osoby tylko znajace sie na handlu w internecie (sklep intenetowy, branding oraz marketing w sieci) Ja oferuje: Pomysl na produkt . Doswiadczenie w biznesie (developer, obroty na poziomie kilku milionow zlotych rocznie.Na rynku od 2012 ) Wklad finansowy 50% Czas i checi do stworzenia nowego produktu/marki Oczekiwania: Doswiadczdenie w e-commerce Doswiadczenie w biznesie Wklad finansowy 50% Czas i checi do stworzenia nowego produktu/marki kontakt: kubaa83@yahoo.com
  2. Szukam wspolnika Moze byc w istniejacy biznes lub start up, Forma wspolpracy:cichy lub aktywny wspolnik. Ja: Kapital: do 1 mln pln Doswiadczenie: 15 lat w biznesie Szukam nowego wyzwania, obecnie mam dwie firmy generaujace zysk od wielu lat. Prosze o mail: kubaa83@yahoo.com
  3. Witam Zainwestuje do 1 mln zlotych w istniejacy biznes lub start-up Cala Polska Tylko konkretne propozycje, Zapewniam 100% dyskrecji Pierwszy kontakt na mail kubaa83@yahoo.com