angelika_monika

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O angelika_monika

• Ranga
    Początkujący
  1. A gdzie odbywa się to szkolenie organizowane przez Kancelarię Klisz i Wspólnicy? i w jakich terminach, bo nie ukrywam, że chętnie bym się dowiedziała czegoś więcej o umowach. Zwłaszcza o umowie zlecenie i umowie o dzieło.
  2. Obsługę prawną mojej firmy prowadzi radca prawny Monika Teller. Zależało mi na tym, żeby prawnik, jaki przyjdzie do nas do firmy znał się na prawie pracy, bo "specjalistów" od wszystkiego to jest jak grzybów po deszczu. Ja wyznaję zasadę, że jak ktoś zna się na wszystkim to zna się na niczym... a ile to teraz jest prawników, którzy mówią, że pomogą w każdej dziedzinie? Dla mnie takie coś to robienie na kasę...
  3. Też czytam ich blogi, sporo tego mają. Widać, że mają bardzo dużą wiedzę. Ja to czytam wpisy dla przedsiębiorców i w sumie trafiłem na nich przez wpis o zakazie konkurencji
  4. Marketing Sukcesu. Mi pozycjonowali, mimo że nie mają jakby w stałej ofercie, ale jak się do nich napisze to Ci napiszą ofertę
  5. ale to urodziłaś dziecko?
  6. Mi to się wydaje, że niekoniecznie jeśli coś udało się komuś innemu to uda się Tobie. Widzę, że dużo biznesów działa na zasadzie : "on zarobił mnóstwo kasy na tym, to ja też to zrobię". Ale do niektórych rzeczy trzeba mieć smykałę. My mamy rodziną firmę budowlaną i lubię to robić. ale szukam czegoś co można by było robić zdalnie..
  7. hej :) też tu jestem nowa..