robert.oks

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O robert.oks

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Oo no właśnie! Słyszałem, że te szkolenia od Klisz i Wspólnicy są naprawdę godne uwagi. Moje zainteresowanie wzbudza w szczególności szkolenie dotyczące Prostej Spółki Akcyjnej, bo przyznam, że zaciekawiła mnie ta forma prowadzenia działalności. Ciekawe czy są tam jakieś pułapki... bo otworzyć spółkę za 1 zł? Hm.. oby na szkoleniu wszystko mi się rozjaśniło.
  2. Jeżeli spółka staje się niewypłacalna to za jej długi odpowiada zarząd... tyle w skrócie,. Nie każdy o tym wie, a to przecież istotne gdy decydujemy się na założenie spółko zoo. Jeśli myślisz nad założeniem spółki to lepiej skonsultuj się z kimś a najlepiej idź na jakieś dobre szkolenie prawne. Tam Ci wszystko wyłożą jak na taśmie
  3. Po przeczytaniu całego wątku dalej mam wątpliości. Szczerze mówiąc myślałem kiedyś, że faktoring i windykacja to to samo. Widzę jednak więcej zalet takiego rozwiązania
  4. Ja jestem nierozłączny z moim macbookiem air 😄 ale teraz te nowe wersje są wadlwie, więc jeśli zdecydujesz się na kupno to polecam kupić starszą wersję (sprzed 2017)
  5. Przecież oni ogłaszają updałość haah 😄
  6. a ja za to uważam, że w Polsce usługi kurierskie to coraz większe dno... nie chcą zabierać wielkich przesyłek i potem trzeba świecić oczami przed klientem, a opłaty są niemałe
  7. A lepiej jest mieć "prywatną" księgową czy korzystać z usług większego biura księgowego?
  8. weź nic nie mów… mnie w sądzie załatwiła Teller, ona jest z Klisz i Wspólnicy. Przy sprawach pracowniczych to bym z nią nie zadzierał 😛 Ona to już nie pierwszą sprawę tego mojego konkurenta prowadziła, to może ją zwerbowali do stałej obsługi prawnej 😕 No nic. Będę próbować dalej.
  9. Z tego co słyszałem to jednym pomaga innym nie, chyba nie ma reguły. Mi osobiście nie pomogło, więc dla mnie to ściema.
  10. Współczuję takiego poważnego wypadku 😞 Tutaj to nawet odszkodowanie nie zrekompensuje straty... nogi to jednak nogi, co komu po pieniądzach jak uszczerbek jest stały
  11. robert.oks

Nizszy ZUS

Mam dokładnie takie same odczucia... Tak jak by nie było kogo innego do wyboru