maciejus777

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O maciejus777

• Ranga
    Początkujący
  1. W 2007 roku trochę zarobiłem na funduszach inwestycyjnych potem jak przyszedł kryzys to odpuściłem rynek. Teraz czekam i obserwuje czy nie ma jakiejś okazji na zakup jakiegoś ,,rokującego,, funduszu inwestycyjnego.
  2. Portal ogłoszeniowy teraz można jeszcze zrobić ale tylko w ,,niszowych,, specjalistycznych branżach. To co jest ogólne jest już zagospodarowane przez dużych graczy.
  3. Na początek reklama w Internecie. Nie jest droga A dobrze się wskakuje.
  4. Tak można oczywiście samemu zrobić sobie stronę internetową ale stracisz na ten punkt duuużo czasu. Ja próbowałem i zeobiłem sobie stronę internetową ale nie byłem zadowolony z efektu. Dlatego druga stronę już zlecilem profesjonalnej firmie.
  5. Ja prowadzę sklep internetowy i cały czas korzystam z usług agencji się. Miałem już kilka agencji i wiem że wybranie właściwej nie jest łatwe. Trzeba szukać i zmieniać aż znajdziesz tą właśćiwą nie koniecznie najtańszą.
  6. Na rynku jest wiele agencji reklamowych. Polecam mając już wybrane produkty wysłać zapytanie ofertowe do kilku agencji żeby poŕownac ceny i nie dość się bawić w butelkę.