betka

Użytkownik
  • Zawartość

26
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O betka

• Ranga
    Początkujący
  1. Jakie polecacie telefony do 600-700 zł? Co można sensownego kupić w tych pieniądzach?
  2. dla mnie najlepsze activejety, używam i ich tonerów i ich tusz i nie widze różncy w jakości, dobrze mi się ich używa i są łatwo dostępne w sprzedaży
  3. ja ci mogę polecić free now, my z nimi mamy umowę, robimy fakturę zbiorczą za cały miesiąc, z konta admina można sprawdzić wszystkie przejazdy. na pewno pracownikom dużo wygodniej tak poruszać się po mieście, takie rozwiązanie na pewno szczególnie w dużych miastach się sprawdza
  4. też dobre opinie słyszałam o tych activejetach, kupiłam i jestem zadowolona z tego jak się na nich drukuje, duża to oszczędność dla budżetu
  5. Używacie w firmach zamienników tuszy/tonerów do drukarki? Jakie polecacie i na jakich urządzeniach drukujecie? Ja nie wizę sensu wydawania góry pieniędzy na oryginały
  6. Też aplikacji FreeNow używamy, intuicyjna w obsłudze i można łatwo zamówić jak potrzeba. Zawsze jak się jakaś kolacja slużbowa przeciągnie czy szkolenie to dla pracowników zamawiamy, bezpiecznie wracają do domu.
  7. Jak dla faceta to np. trymer do brody, sama kupiłam swojemu od babyliss z tej nowej serii z ostrzami z japońskiej stali. Facet się ucieszył, używa bardzo często, na pewno taki sprzęt jest dużym ułtwienim w dbaniu o zarost i utrzymaniu go w schludnym wyglądzie.
  8. Moim sprawdzonym miejscem do wszelkich napraw jest ASO , z moim fordem zawsze do nich jeżdżę. Obsługa jest zawsze fachowa, często mają rózne promocje, teraz jest akcja inspekcja, za 49 zł można zrobić sobie taką podstawową diagnostykę
  9. Na pewno trzeba mieć dobre opony, to bardzo ważne dla bezpiecznej jazdy, w tym roku wymieniłam zimówki, kupiłam uniroyal ms plus 77. Dobrze wykonane, rewelacyjnie się trzymają drogi.
  10. W tym roku z większych wydatków to kupiłam nowe opony, wybrałam uniroyal ms plus 77, jeździ się świetnie. Czuć że opony dobrze się trzymają nawierzchni.
  11. Myślę, że na firmę, niedawno wymienialiśmy firmowe telefony i na szczeście jak na razie blackberry nie zawodzi, bardzo dorbze działają i mają mocne baterie, nie trzeba codziennie telefonu ładować.
  12. dieta na pewno ma znaczenie, bo bardzo hemoroidom sprzyjają zaparcia, dlatego warto o błonnik zadbać w dieci, sama się nabawiłam w ciązy hemoroidów i było to ciężkie do wytrzymania, dobrze że posterisan mogłam stosować,bo nawet w ciązy można, bo można było zwariować
  13. Zupy, można zrobić więcej i spokój na dłużej, ugotowałam garnek barszczu czerwonego, robię tak, że gotuje kilka buraków pokrojonych w słupki dorzucam też marchewkę, liść laurowy, ziele angielskie, taki wywar gotuje do miękkości buraków, potem dodaję koncentrat krakus, czosnek, sok z cytryny, sól pieprz i gotowe.
  14. betka

Nieruchomości

Znalezienie dobrego miejsca i dewelopera to nie taka prosta sprawa. Jestemy na etapie szukania domu, segmentu w okolicach Warszawy. Jeździmy po kolei po różnych okolicach, byliśmy w Ząbkach, Markach, Piasecznie i chyba Ożarów ostatecznie wybierzemy, podoba mi się tam, upatrzyłam sobie jednego dewelopera co robi segmenty Home Premium, wyglądaja fajnie te które oddał już.
  15. Lubię rzeczy praktyczne, ojcu kupuję solidną lampę do warsztatu, wybrałam model od ryobi akumulatorowy, z tej linii one plus bo już dużo innych urządzeń tej marki tato ma i nie bęędzie musiał kupować nowego akumulatora, a lampa zawsze się przyda