kajetankajetanowski198

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kajetankajetanowski198

• Ranga
    Początkujący
  1. Moja siostra założyła firmę i robi torty na zamówienie na urodziny , imieniny wesele a nawet teraz robiła kilka tortów na rozpoczęcie roku szkolnego dla nauczycieli. Ostatnio na tym forum znalazła namiar na dostawcę jadalnego złota i to chyba była firma EDAN z Krakowa. Teraz do swoich tortów wprowadziła element dekoracyjny w postaci złota - widziałam taki tort…i wyszedł jak z bajki.
  2. Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję transport maszyn lub kontenerów i tym podobne to polecam skorzystać z usług firmy TRANSMID z Warszawy. Ja z usług tej firmy korzystałem jakiś czas temu i byłem bardzo zadowolony.
  3. Ja korzystałem kiedyś z pomocy eksperta finansowego i bardzo dobrze nam ta współpraca wyszła.
  4. Tez polecam takich ekspertów bo znają się na rzeczy i można im zaufać.
  5. Ja jestem tradycjonalistą i pożyczkę biorę zawsze w banku :)
  6. Moim zdaniem to się całkowicie nie opłaca ...
  7. Może trzeba dowiedzieć się w ops ? oni będą wiedzięc na 100% czy się należy.
  8. Poszukuję specjalistów od systemów deskowań - najlepiej na terenie Mazowieckiego .
  9. Ja jestem Kajetan i jestem rodowitym Warszawiakiem :)
  10. Ja również serdecznie witam wszystkich forumowiczów :)
  11. Zajrzyj na stronę Apartu - moja żona ostatnio zamawiała łańcuszek na komunie dla chrześnicy i zamowilismy online i za 3 dni przyszła paczka kurieirem do domu.
  12. A w jakiej wadzę ? My mamieliśmy od 0-13 kilo z expancera a fotelik od 13 do chyba 36 kilo z kinder krafft czy jakoś tak :)
  13. Ja miałem w Sogo w Warszawie ale wiecej z tego było problemów ....moja narzeczona zrobiła mi taką awanturę, że mało co do ślubu nie doszło...szkoda gadać....