anglik

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O anglik

 • Ranga
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  Array

Profile Information

 • Location
  Array
 1. No nie wiem. Nie zauważyłem tego na money.pl czy na bankier.pl :) Pozdrawiam.
 2. Heh, no to macie problem, bo ja go nie mam. :) Znajduję domenę którą internauci wpisują z pomyłką, parkuję ją w serwisie takim jak sedo.com lub namedrive.pl i zarabiam na reklamach. Przykład : http://www.bramkasms.pl/ Moja domena to bamkasms.pl - domena ma cirka kwadra 20 wejść dziennie z pomyłek. ;) Pozdrawiam. EDIT - oczywiście są do tego odpowiednie narzędzia, żeby sprawdzić czy dana pomyłka będzie miała ruch.
 3. Jedna tura ulotek pod drzwi + dobra pizza = klienci z polecenia. :) Pozdrawiam.
 4. Auta z Niemiec w szkole średniej :) , potem dwa sklepy z oknami plastikowymi. Pozdrawiam.
 5. A nie lepiej w założonym temacie? Można je wtedy na bieżąco komentować. :) Pozdrawiam
 6. 15 000 tysięcy? Raczej słabo to widzę, za mały kapitał. A co do miejsca to chyba na upartego koło marketu. Przy podstawówce to jest tylko zarobek na długiej przerwie i nie oszukujmy, przed kursem taksówką w takiej budce posili się jakiś promil użytkowników takiego postoju. Pozdrawiam.
 7. Tu chyba nie potrzeba jakiegoś ekstrawaganckiego lokalu w centrum miasta, z przeszklonymi półkami i mahoniowymi biurkami ;) . Można najpierw zacząć w mieszkaniu. Najważniejsza jest wiedza i doświadczenie, no i mało palący samochód. Mam znajomego który taki serwis prowadzi u mnie w mieście. Wchodząc do jego lokalu natrafiam na zakurzone półki i siekierę w postaci dymu tytoniowego. Heh...zawsze jak do niego przychodzę to czekam w kolejce ;) . Zdarzają się też dni, gdy biuro jest zamknięte cały dzień. Gro spraw załatwia w domu u klienta, ponad rok temu brał za wizytę 50 zł. Pozdrawiam.
 8. Powinniście też pomyśleć o domenie. Mam coś ciekawego dla Was. Domena pspteam.pl, ruch 20-25 uq dziennie, ruch przechwytywany ze strony psp-team.pl, tematyka konsole, także macie domenę już z targetem. Jak będziecie zainteresowani to zapraszam na PM. Pozdrawiam.
 9. anglik

  Polityka

  Mnie tarcza tak bardzo nie absorbuje, jest mi ona obojętna. Bardziej interesuje mnie kolejny wybryk PIS-u, kwalifikujący sie do leczenia w zakładzie zamkniętym o zaostrzonym rygorze. O co chodzi? Oczywiście o bojkot jednej stacji telewizyjnej, oraz pretensje o pokazywanie fotek w złym świetle na jednym portalu. :wacko: Pozdrawiam.
 10. W sumie nic, tylko wydaje mi się że nie obrobicie tego we dwójkę, chociażby za względu na godziny otwarcia. Pozdrawiam.
 11. Oczywiście. Stawiając na profesjonalną obsługę i gatunkowo lepszy asortyment. Pozdrawiam.
 12. Jesteś pewien? Fast food przy ruchliwej drodze połączony z daniami z okienka? Pozdrawiam.
 13. Połowę wygranej oddałbym na cele charytatywne, a za drugą połowę.... kupiłbym domeny. :P Pozdrawiam.
 14. anglik

  Witam

  Mieszkam w Opolu i pracuję w geodezji, w wolnych chwilach zajmuję się wyszukiwaniem ciekawych domen, celem dalszej odsprzedaży. Pozdrawiam, założycieli tego ciekawego serwisu.