yonash

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O yonash

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

1755 wyświetleń profilu
  1. Witam, zwracam się do Panstawa z prośba o przedstawienia jak powinno wyglądać założenie własnej firmy -w moim przypadku firmy budowlanej. Nie jestem za bardzo doświadczony w tych sprawach wiec napisze może na co chciałbym znaleźć odpowiedzi: - jaka jest najkorzystniejsza forma działalności dla branży budowlanej gdzie firma będzie mieć ok 6 ludzi? - czy siedziba firmy może być w mieszkaniu lub domu(np. rodziców)? - jakie koszta i jaki czas obecnie trzeba poświecić na założenie firmy i gdzie trzeba sie udać? - jak i gdzie strać się o dotacje i ile się na nią czeka? - czy pieniądze z dotacji mogę wydać na np. narzędzia i samochód? - jak najkorzystniej zatrudniać ludzi (jaka umowa,zusy itp) - co z księgowością koszty? - jakie koszta oprócz wypłat dla pracowników muszę miesięcznie opłacać?( księgowa, zus, itp) Wiem że pytań jest dużo a odpowiedzi jeszcze wiec ale proszę o jak najprawdziwsze i szczere odpowiedzi bo chciałbym wiedzieć do czego się zabieram...wiem że wiele z pytań nie jest fachowych ale dlatego zwracam się do Was i proszę o odpowiedzi.