Michał232

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Michał232

• Ranga
    Początkujący
  1. Korzystam z Blau Speed, firma działa zawsze terminowo, polecam.
  2. Mam własne kosmetyki, zacząłem ostatnio je sprzedawać i otworzyłem własną działanosc, zeby bylo profesjonalnie to zleciłem nawet drukarni cyfrowej Estilab druk logotypów na opakowania kosmetyków. Mogę polecić drukarnię, działają bardzo dobrze.
  3. Nadruki firmowe zlecam firmie C2C, drukują loga na opakowania, usługa zawsze terminowo wykonywana, jestem zawsze zadowolony.
  4. Konstrukcje stalowe najlepsze w zakładzie Novast, polecil mi znajomy kiedyś, skorzystałem i byłem zadowolony z uslugi.
  5. W firmie mojego wujka, w której produkują alkohol używają dobrej drukarni, a dokładnie drukani Estilab do druku etykiet samoprzylepnych na butelki.
  6. Najlepsze torebki foliowe są z C2C z Lublina. Są szczelne i praktyczne zarówno w kuchni jak i w terenach budowlanych 😉
  7. Mama ma swoją, niedużą restauracje. Zawsze mnie zastanawiało jak byłem dzieckiem, skąd np. w restauracjach biorą te wszystkie rzeczy np. do stołu typu serwetki itp, bo zawsze tego jest bardzo dużo potrzebne. Teraz już wiem, że zamawiają z różnych firm. Mama zamawia serwertki i inne opakowania ze strony ezaopatrzenie.pl
  8. W Ostrowie Wlk, dobre biuro rachunkowe na Gorzyckiej Pana Kowalewskiego , zdecydowanie polecam.