BartlomiejKa

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O BartlomiejKa

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Witam Szeroka oferta na bardzo tanie Ciagniki rolnicze , koparki , przyczepy ,maszyny do robot drogowych, rolnicze , przemysłowe . Jestem w stanie znalesc wszystko pod klienta i w ciagu oaru godzin wyslac mu wyszukane oferty oraz wynegocjować jak najniższa cenę zakupy , by opłacało się na tym każdemu z nas. Kontakt: +31633780064 bartlomiejkosnik@gmail.com
  2. Opis Ilość: 1 Marka: Aquaparx Nazwa produktu: tor burzowy bramkarz Typ: 3-częściowy Model: Adrenaline Rush 2 Next Generation Wymiary: 7x9 metrów Kolor: wielokolorowy Stan: używany Szczegóły: Ta partia jest dostarczana bez dmuchawy inflacyjnej. CENA:5.500 euro Do odbioru na terenie Holandii. bartlomiejkosnik@gmail.com +31633780064
  3. Zaopatrzenie magazynu , wozki widlowe , wozki elektryczne , ladowarki do baterii wozkow elektrycznych , urzadzenia audio , wzmacniacze , narzędzia elektryczne , rolnicze i budowlane , motocykle , sprzety kuchenne elektryczne RVS , lodowki sklepowe na napoje , w OKAZYJNIE NISKICH CENACH!!!! Jestem w stanie zapewnić stała współpracę i naprawde wysoki zarobek dla oby dwu stron . Wszystko pochodzi z aukcji windykacyjnych i ze zwrotów. Wszystko do odbioru na terenie Holandii. kontakt: +31633780064 bartlomiejkosnik@gmail.com
  4. Zaopatrzenie magazynu , wozki widlowe , wozki elektryczne , ladowarki do baterii wozkow elektrycznych , urzadzenia audio , wzmacniacze , narzędzia elektryczne , rolnicze i budowlane , motocykle , sprzety kuchenne elektryczne RVS , lodowki sklepowe na napoje , w OKAZYJNIE NISKICH CENACH!!!! Jestem w stanie zapewnić stała współpracę i naprawde wysoki zarobek dla oby dwu stron . Wszystko pochodzi z aukcji windykacyjnych i ze zwrotów. Wszystko do odbioru na terenie Holandii. kontakt: +31633780064 bartlomiejkosnik@gmail.com
  5. Zaopatrzenie magazynu , wozki widlowe , wozki elektryczne , ladowarki do baterii wozkow elektrycznych , urzadzenia audio , wzmacniacze , narzędzia elektryczne , rolnicze i budowlane , motocykle , sprzety kuchenne elektryczne RVS , lodowki sklepowe na napoje , w OKAZYJNIE NISKICH CENACH!!!! Jestem w stanie zapewnić stała współpracę i naprawde wysoki zarobek dla oby dwu stron . Wszystko pochodzi z aukcji windykacyjnych i ze zwrotów. Wszystko do odbioru na terenie Holandii. kontakt: +31633780064 bartlomiejkosnik@gmail.com
  6. Sprzedam cale wyposażenie warsztatu samochodowego, karawany i przyczepy kampingowe , narzędzia i inne czesci w atrakcyjnej cenie!!!! . Do odbioru w Holandii. Zainteresowanych prosze o kontakt. bartlomiejkosnik@gmail.com +31633780064
  7. Witam , Mam na imie Bartlomiej i od 11 lat mieszkam z rodzina w Holandii. Parę lat temu zajmowałem się sprzedażą asortymentów , produktów pod danego klienta, posiadałem również spory magazyn do którego zawsze przyjeżdżali kupcy z Polski. Sprzedałem również samochody z aukcji komorniczych , traktory , koparki , czesci ,rowery , meble , maszyny budowlane oraz produkcyjne , narzędzia robocze , części do maszyn jak i wielu innych. Interesuje mnie tylko oferta tak zwana... , DOCHODOWA dla obojga stron. 🙂 Wcześniejsze doświadczenie nauczyło mnie wiele, poniewaz stalo się dla nnie bardziej czasochłonne niż zarobkowe. Zajmowałem się w tedyw wszystkim sam , lecz musialem zrezygnowac za sprawa moich malych , wtedy coreczek 🙂 Jak najbardziej interesuje mnie z nalezie partnera biznesowego na dluzszy okres. Pracuje w tygodniu na etat , wiec nie jestem jestem dostepny we wszystkich godzinach ,lecz dobry pomysl na udany i owocny biznes może mógł by to zmienić 🙂 Czekam mądry pomysl i na madra propozycje wspolnego interesu. Pozdrawiam Bartłomiej Kośnik +31633780064 bartlomiejkosnik@gmail.com
  8. Witam , Mam na imie Bartlomiej i od 11 lat mieszkam z rodzina w Holandii. Parę lat temu zajmowałem się sprzedażą asortymentów , produktów pod danego klienta, posiadałem również spory magazyn do którego zawsze przyjeżdżali kupcy z Polski. Sprzedałem również rowery , meble , maszyny budowlane oraz produkcyjne , narzędzia robocze , części do maszyn jak i wielu innych. Interesuje mnie tylko oferta tak zwana... , DOCHODOWA dla obojga stron. 🙂 Wcześniejsze doświadczenie nauczyło mnie wiele, poniewaz stalo się dla nnie bardziej czasochłonne niż zarobkowe. Zajmowałem się w tedyw wszystkim sam , lecz musialem zrezygnowac za sprawa moich malych , wtedy coreczek 🙂 Jak najbardziej interesuje mnie z nalezie partnera biznesowego na dluzszy okres. Pracuje w tygodniu na etat , wiec nie jestem jestem dostepny we wszystkich godzinach ,lecz dobry pomysl na udany i owocny biznes może mógł by to zmienić 🙂 Czekam mądry pomysl i na madra propozycje wspolnego interesu. Pozdrawiam Bartłomiej Kośnik +31633780064 bartlomiejkosnik@gmail.com
  9. Witam , Mam na imie Bartlomiej i od 11 lat mieszkam z rodzina w Holandii. Parę lat temu zajmowałem się sprzedażą asortymentów , produktów pod danego klienta, posiadałem również spory magazyn do którego zawsze przyjeżdżali kupcy z Polski. Sprzedałem również rowery , meble , maszyny budowlane oraz produkcyjne , narzędzia robocze , części do maszyn jak i wielu innych. Interesuje mnie tylko oferta tak zwana... , DOCHODOWA dla obojga stron. 🙂 Wcześniejsze doświadczenie nauczyło mnie wiele, poniewaz stalo się dla nnie bardziej czasochłonne niż zarobkowe. Zajmowałem się w tedyw wszystkim sam , lecz musialem zrezygnowac za sprawa moich malych , wtedy coreczek 🙂 Jak najbardziej interesuje mnie z nalezie partnera biznesowego na dluzszy okres. Pracuje w tygodniu na etat , wiec nie jestem jestem dostepny we wszystkich godzinach ,lecz dobry pomysl na udany i owocny biznes może mógł by to zmienić 🙂 Czekam mądry pomysl i na madra propozycje wspolnego interesu. Pozdrawiam Bartłomiej Kośnik +31633780064 bartlomiejkosnik@gmail.com
  10. Witam , Mam na imie Bartlomiej i od 11 lat mieszkam z rodzina w Holandii. Parę lat temu zajmowałem się sprzedażą asortymentów , produktów pod danego klienta, posiadałem również spory magazyn do którego zawsze przyjeżdżali kupcy z Polski. Sprzedałem również rowery , meble , maszyny budowlane oraz produkcyjne , narzędzia robocze , części do maszyn jak i wielu innych. Interesuje mnie tylko oferta tak zwana... , DOCHODOWA dla obojga stron. 🙂 Wcześniejsze doświadczenie nauczyło mnie wiele, poniewaz stalo się dla nnie bardziej czasochłonne niż zarobkowe. Zajmowałem się w tedyw wszystkim sam , lecz musialem zrezygnowac za sprawa moich malych , wtedy coreczek 🙂 Jak najbardziej interesuje mnie z nalezie partnera biznesowego na dluzszy okres. Pracuje w tygodniu na etat , wiec nie jestem jestem dostepny we wszystkich godzinach ,lecz dobry pomysl na udany i owocny biznes może mógł by to zmienić 🙂 Czekam mądry pomysl i na madra propozycje wspolnego interesu. Pozdrawiam Bartłomiej Kośnik +31633780064 bartlomiejkosnik@gmail.com
  11. Witam , Mam na imie Bartlomiej i od 11 lat mieszkam z rodzina w Holandii. Parę lat temu zajmowałem się sprzedażą asortymentów , produktów pod danego klienta, posiadałem również spory magazyn do którego zawsze przyjeżdżali kupcy z Polski. Sprzedałem również rowery , meble , maszyny budowlane oraz produkcyjne , narzędzia robocze , części do maszyn jak i wielu innych. Interesuje mnie tylko oferta tak zwana... , DOCHODOWA dla obojga stron. 🙂 Wcześniejsze doświadczenie nauczyło mnie wiele, poniewaz stalo się dla nnie bardziej czasochłonne niż zarobkowe. Zajmowałem się w tedyw wszystkim sam , lecz musialem zrezygnowac za sprawa moich malych , wtedy coreczek 🙂 Jak najbardziej interesuje mnie z nalezie partnera biznesowego na dluzszy okres. Pracuje w tygodniu na etat , wiec nie jestem jestem dostepny we wszystkich godzinach ,lecz dobry pomysl na udany i owocny biznes może mógł by to zmienić 🙂 Czekam mądry pomysl i na madra propozycje wspolnego interesu. Pozdrawiam Bartłomiej Kośnik +31633780064 bartlomiejkosnik@gmail.com
  12. Witam , Mam na imie Bartlomiej i od 11 lat mieszkam z rodzina w Holandii. Parę lat temu zajmowałem się sprzedażą asortymentów , produktów pod danego klienta, posiadałem również spory magazyn do którego zawsze przyjeżdżali kupcy z Polski. Sprzedałem również rowery , meble , maszyny budowlane oraz produkcyjne , narzędzia robocze , części do maszyn jak i wielu innych. Interesuje mnie tylko oferta tak zwana... , DOCHODOWA dla obojga stron. 🙂 Wcześniejsze doświadczenie nauczyło mnie wiele, poniewaz stalo się dla nnie bardziej czasochłonne niż zarobkowe. Zajmowałem się w tedyw wszystkim sam , lecz musialem zrezygnowac za sprawa moich malych , wtedy coreczek 🙂 Jak najbardziej interesuje mnie z nalezie partnera biznesowego na dluzszy okres. Pracuje w tygodniu na etat , wiec nie jestem jestem dostepny we wszystkich godzinach ,lecz dobry pomysl na udany i owocny biznes może mógł by to zmienić 🙂 Czekam mądry pomysl i na madra propozycje wspolnego interesu. Pozdrawiam Bartłomiej Kośnik +31633780064 bartlomiejkosnik@gmail.com