Tulejka

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Tulejka

• Ranga
    Początkujący
  1. No wlaśnie o to chodzi. Ale już się wgryzłam mocno w temat forexowych automatów, tzn teoretycznie, teraz zbieram środki na wejjście w properly, ten co wyżej była mowa, ale to trochę potrwa, bo wiadomo jak to po świetach:)
  2. Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi:) Ja właśnie z jednej strony chciałabym się uczyć, a z drugiej znam trochę swój słomiany zapał do wielu róznych rzeczy i nie wiem czy wytrzymałabym taką ilość nauki, a na forexie ta ilość poraża. O automatach cyztam coraz więcej, na stronę którą podaliście też weszłam i ciekawe, cała ta firma Properly ( prop-erly.eu ) też wygląda mi całkiem rzetelnie, więc kto wie czy na początek nie wypróbuję ich usług, a w tle gdzies spróbuje się pouczyć sama:) O ile mi się nie odwidzi ha ha
  3. Jak w temacie, przeczytałam gdzies tu na forum o panu Miłoszu Cichockim, ktory prowadzi firmę porptradingową w Toruniu, a ponieważ interesuje mnie rynek zarabiania na walutach, ale właśnie pod okiem czy może pod skrzydłami kogoś bardziej doświadczonego, to poprosze o opinie od Was (jeśli oczywiście to firmę czy właściciela znacie): O doświadczenie w tradingu, sukcesy w branży itd. Z góry dziękuję
  4. Jak pomnażać kapitał na tradingu? Handel walutami? Szukam jakichś wskazówek, mam pewną kwotę do zainwestowania, znam ryzyko, ale chciałabym znaleźć firmę, czy osobę, która nauczy mnie tradingu i pomnażania ta drogą kapitału... ?
  5. Ciekawie brzmi dla mnie ta opcja proptradingu na automacie - ile ta firma co podali na prop-trading.pl jest na rynku?