Dejvid

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Dejvid

 • Ranga
  Początkujący
 1. Dejvid

  Polityka

  Oczywiście, że powinien, ale według mnie to nie znaczy, że ma siedzieć w tym całymi dniami i oglądać wiadomości polityczne. Znam takich ludzi i trochę wydaje mi się to dziwne, bo ile można śledzić ten cały cyrk ;) Zresztą ktoś wczoraj ciekawie zauważył chyba w 'Szkle Kontaktowym' (tak i mi się zdazy śledzić ;)) - 'Gdybym wygrał w totka, kupił bym sejm i przerobił go na zoo' ;)
 2. Zawsze ciekawiło mnie, co tacy eksperci z sanepidu, odwiedzający lokale badają? Robią jakieś szczegółowe pomiary i badania czy tylko rzucają okiem? Myślę, że temat pomocny dla tych, którzy zaczynają zabawę z restauracją czy czymkolwiek, co świadczy usługi typu kuchnia itd... Tak więc - jak to jest z sanepidem, co robi?
 3. Pierwszy? To chyba jak sprzedawałem swoje plakaty sportowe ;) Miałem wtedy wzięcie i cału stosik, który miałem do sufitu poszedł za jakąś stówkę... Ale cóż, takie czasy, biznes is biznes ;)
 4. Zauważyłem, że mało jest waciarzy, a z tego co pamiętam, to wata była swojego czasu bardzo popularna. Być może brakuje jej młodzieży? Co myślicie o otworzeniu takiej mini waciarni obok spożywczego? I ile kosztował by mnie sprzęt?
 5. Pojechałbym w podróż dookoła świata kilka razy, za każdym razem inną drogą :) Zwiedzić świat to moje ciche marzenie. W każdym razie mam zamiar to zrobić, wygrywając w totka czy nie :)
 6. Stary, nie baw się to, zwyczajna bzdura. Mój kumpel chciał brać udział w takim eksperymencie, ale nie przebrnął :D Nie wiem dokładnie na czym to polega, ale wszędzie w sieci piszą, że to oszustwo i nie mamy się na to nabierać, w takim razie nie nabierajmy się ;)
 7. Sam byłem kiedyś członkiem forum, na którym była wymiana linkami (wstyd się przyznać, choć może i nie...). W każdym razie tam właśnie było mnóstwo uploaderów, którzy takie konta mogli zdobywać po kilka sztuk dziennie. Zależy ile linków, jak często i do czego. Na tym można zbić naprawdę dobry interes ;)
 8. Biurokracja była jest i będzie - to problem na skale globalną, a nie tylko Polski... Nikt nie wie jak jej zaradzić i każdy dzień popych nas w jej coraz mocniejsze ramiona ;)
 9. W zasadzie to konkurencji jeśli chodzi o konsole nie ma jakiejś oszałamiającej (takiej jak na rynku PCtowym). Są 2, 3 liczące się w stawce pisma, a reszta jest milczeniem, o którym nie słyszałem mimo, że trochę siedzę w tych klimatach. Jednak te 2 górujące pisma są naprawdę dobre, prezentują najwyższy poziom i będzie Ci potrzeba dużo czasu, by im dorównać. W każdym razie jeśli jest to Twoją pasją to dlaczego by nie spróbować?