vabank2

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O vabank2

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam, mam jeszcze jedno pytanie dotyczące PKD. Czy gdy wypełniam np. załacznik do KRS dotyczący przedmiotu działalności to musze wymieniać każdą podklase.. czy mogę podać całą grupę lub klasę?. np. jeśli firma miała by się zajmować budownictwiem to musze wypełnić tak: 45.21.A Wykonywanie robót ogólnobudowlanych związanych ze wznoszeniem budynków 45.21.B Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie obiektów mostowych 45.21.C Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie przesyłowych obiektów liniowych: rurociągów, linii elektroenergetycznych, elektrotrakcyjnych i telekomunikacyjnych 45.21.D Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie rozdzielczych obiektów liniowych: rurociągów, linii elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych itd. czy mogę napisać tak: 45.2 Wznoszenie kompletnych budynków i budowli lub ich części; inżynieria lądowa i wodna
  2. właśnie chodzi mi o to, żebym mógł sobie wliczyć w koszty. W "przyszłości" ten magazyn ma być też siedzibą firmy. Więc na początek gdzieś wynajmę biuro... w pewnym okresie czasu wybuduję magazyn a na koniec po prostu napisze jeszcze raz druki krs nip regon jako aktualizacje i tam dopiero zmienię siedzibę.:)
  3. Witam, potrzebuje kilku informacji na temat założenia firmy. Na studiach mam warsztaty "Firma Symulacyjna". Chce założyć firmę zajmującą się magazynowaniem. Nie mam jeszcze tego magazynu i pytanie brzmi kiedy mogę go zbudować? Dopiero po dacie rozpoczęcia działalności czy mogę już wcześniej budować magazyn? Trochę to źle napisałem ale może ktoś zrozumie coś z tego :))