DoKt0r

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O DoKt0r

 • Ranga
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  Array
 1. Czy biuro będzie tylko "technicznie", czy będziesz przyjmował w nim klientów. I jakich klientów? Jeśli będą przyjeżdżać samochodami to koniecznie pomyśl o parkingu. Jeśli będą to piesi to w centrum miasta albo blisko węzłów komunikacyjnych.
 2. W jakich klientów chcecie się wstrzelić? Jeśli chcecie dużo a tanio, to bemary, jeśli ekskluzywnie i drogo to tylko menu.
 3. Są narzędzia do tego jak przypomnienie o nieterminowej wpłacie, wezwanie do zapłaty, a w ostateczności przedsądowne wezwanie do zapłaty. Jeśli to nie pomoże, to 1. sprzedać dług (co wiąże się z utratą części przychodu) 2. zwrócić się do firmy windykacyjnej Tak jak wyżej pisano, po jakimś czasie można wykonać korektę VATu, gdyby pieniądze nadal nie wpłynęły.
 4. Pomysł jest świetny. Ale nie uważasz, że firm tego typu jest już dużo. Myślisz, że będziesz w stanie się wybić? No chyba że masz asa w rękawie, który odróżni Cię od innych. Nie wiem jaka jest konkurencja w Twojej miejscowości i zacząłbym właśnie od tej analizy. Jeśli natomiast zamierzasz sprzedawać w internecie, to tylko duże inwestycje w reklamę i pozycjonowanie przyniesie wymierny skutek. Albo poszukaj niszowej branży. Jeśli nie będzie Ci to przeszkadzało, to napisz co jakiś czas jak Ci idzie. Trzymam kciuki.