piotrniekonieczny

Użytkownik
  • Zawartość

15
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O piotrniekonieczny

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Odezwij się do mnie pod numer 690-450-202 i schowaj te pieniądze na lepsze czasy. Zaproponuję ci coś co da ci duże dochody pod warunkiem że posiadasz samochód i prawo jazdy. W moim przypadku nie musisz w nic inwestować ponieważ mam już wybudowaną w pełni infrastrukturę biznesową.
  2. Budujemy nowy model biznesowy. Jeśli jesteś przedstawicielem handlowym, kurierem, listonoszem lub kominiarzem możesz w prosty sposób i bez wysiłku podwoić swoją wypłatę wykonując tylko dotychczasowe obowiązki i przy okazji badając dla nas rynek! Jeśli jesteś zainteresowany zarabianie dużych pieniędzy nie tracąc swojej pracy to wszystkie szczegóły udzielę telefonicznie Tel.: 690-450-202
  3. Budujemy nowy model biznesowy. Jeśli jesteś przedstawicielem handlowym, kurierem, listonoszem lub kominiarzem możesz w prosty sposób i bez wysiłku podwoić swoją wypłatę wykonując tylko dotychczasowe obowiązki i przy okazji badając dla nas rynek! Jeśli jesteś zainteresowany zarabianie dużych pieniędzy nie tracąc swojej pracy to wszystkie szczegóły udzielę telefonicznie Tel.: 690-450-202
  4. CHCESZ KONKRETNIE ZARABIAĆ BRAK CI ŚRODKÓW LUB POMYSŁU NA BIZNES U NAS DOSTANIESZ GOTOWE KNOW-HOW I FINANSOWANIE W PAKIECIE
  5. CHCESZ KONKRETNIE ZARABIAĆ BRAK CI ŚRODKÓW LUB POMYSŁU NA BIZNES U NAS DOSTANIESZ GOTOWE KNOW-HOW I FINANSOWANIE W PAKIECIE
  6. CHCESZ KONKRETNIE ZARABIAĆ BRAK CI ŚRODKÓW LUB POMYSŁU NA BIZNES U NAS DOSTANIESZ GOTOWE KNOW-HOW I FINANSOWANIE W PAKIECIE
  7. Mam propozycję aby podziałac - nie potrzebny jest kapitał - buduję sięć sprzedaży wyjątkowo ciekawych i potrzebnych produktów . informacja pod tel 602601800
  8. poszukiwany partner - wyłączność na Polskę (dystrybucja produktów chemicznych europejskiej firmy mającej już sieci dystrybucji w innych krajach. Dotyczy wyjątkowo skutecznej chemii do czyszczenia fasad budynków, kamienia, drewna plastiku i wielu innych rodzajów powierzchni. (Ponieważ jestem administratorem ogólnopolskiej sieci małych firm budowlanych poniekąd gwarantuję również częściową redystrybucję) Podpisanie umowy na terenie jednego z krajów europejskich na początku marca. Szukam Partnera ponieważ podpisanie umowy wiąże się z pewnością natychmiastowego działania gdyż wymagane są targety sprzedażowe. Sam mogę nie sprostać wymaganiom sprzedażowym ponieważ zajmuję się jeszcze inna branżą. Wymagania finansowe to około 30-40 tysięcy kaucji na towar. Jednakże najważniejsze jest tutaj zaangażowanie w rozwój sieci.
  9. Poszukuję partnera do biznesu związanego ze sprowadzaniem i outsourcingiem certyfikowanych masażystek i masażystów z Indonezji do hoteli i spa. Wieloletnie doświadczenie w legalizacji cudzoziemców oraz partnerzy biznesowi w Dżakarcie i na Bali. Szacowany zysk roczny w 2020 roku od 100 000 do 300 000 netto Szacowany zysk roczny w 2021 roku od 500 000 do 1 000 000 netto Firma posiada 200 metrowe biuro w Polsce i biuro w Dżakarcie początkowy wkład partnera to 50 000 ( pierwsza transza 25 tysięcy sprawy organizacyjne druga transza kaucja na przeloty masażystek i masażystów. Obserwuj ofertę
  10. Sprzedam agencję reklamową- specjalność obrazy i fotorolety ze zdjęcia, fotoosłony na balkony.W skład ceny wchodzi+ploter malujący, ploter tnący, inne urządzenia (wartość około 50 000 pln )+ materiały 10 000 pln+opłacony lokal 120 m na półtora roku z góry(3500*18+(63000 pln )+duża reklama na jednej z głównych tras polskich opłacona na dwa lata z góry(10 000 pln)+klienci stali allegro+klienci lokalni+ rozrastająca się zdefiniowana nowa grupa docelowa+prototyp produktu którego nie ma na rynku+ dwuletni kontrakt z klientem na zakup towarów na minimum 5 tysięcy miesięcznie (prognozy wzrostu nawet do 20 tysięcy miesięcznie) + Olsztyn+Ze względu że w budynku są prowadzone przeze mnie inne działalności istnieje możliwość długotrwałej pomocy i współpracy w rozwoju agencji reklamowej+ cena do negocjacji(140 000) możliwość rozłożenia na 3 raty w zależności od oceny wiarygodności potencjalnego nabywcy
  11. Jeżeli jesteś pracowitą i kreatywną osobą, (masz zdolności informatyczne , znasz świat mediów społecznościowych ) lub masz doświadczenie w prowadzeniu biznesu ale po prostu coś ci nie wyszło lub nie wychodzi poszukuję partnera do biznesu. Posiadam 3 ugruntowane biznesy wymagające nadzoru i kreatywności. Pieniądze nie są potrzebne aczkolwiek preferuję osoby które zainwestują przynajmniej 50 tysięcy zł gdyż bez ryzyka zaangażowanie bywa często tylko obietnicą. Dotyczy miasta Olsztyn
  12. Posiadam 3 dość ciekawe działalności i brakuje mi trochę pomocy niekoniecznie finansowej może bardziej innego spojrzenia może organizacji pracy . kwestia omówienia. W razie zainteresowania proszę podać numer telefonu to chętnie wytłumaczę
  13. Potrzebne urządzenia specjalistyczne w branży budowlanej.Posiadasz zdolność leasingową na około 150-200 tysięcy uzyskasz stały dochód. Szacunkowy dochód miesięczny do podziału od 20 do 40 tysięcy zł miesięcznie( gwarancja zysku od pierwszego miesiąca
  14. Potrzebne urządzenia specjalistyczne w branży budowlanej posiadasz zdolność leasingową na około 150-200 tysięcy uzyskasz stały dochód.Szacunkowy dochód miesięczny do podziału od 20 do 40 tysięcy zł miesięcznie( gwarancja zysku od pierwszego miesiąca)