frea

Użytkownik
 • Zawartość

  196
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O frea

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. frea

  Pytanie o leasing

  Najważniejsze jest znalezienie porządnej firmy, która nam pomoże w leasingu. Jeżeli zastanawiacie się nad braniem maszyn budowlanych w leasing to polecam wam skontaktować się z firmą http://sunward.pl/ Oni się wszystkim zajmą.
 2. Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim sprzętem medycznym do gabinetu laryngologicznego to polecam wam zajrzeć na stronę https://techmedica.eu/Oni specjalizują się sprzedażą sprzętu medycznego dla tej dziedziny medycyny.
 3. Drukarnia to całkiem niezły pomysł na biznes. Jeżeli się na to zdecydujecie to polecam wam nawiązać współpracę z firmą https://www.topsa.pl/ i mogę ich polecić również wam. Sama zamawiam od nich materiały do mojej drukarni i wiem że warto się do nich zgłosić.
 4. W Szczecinie działa dobra firma, która zajmuje się serwisowaniem i sprzedażą wind. Jeżeli mieszkacie w okolicach tego miasta to polecam wam skontaktować się z https://elwiko.pl/ Na nich można w pełni polegać.
 5. Jeżeli rozglądacie się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się automatyką przemysłową to polecam wam skontaktować się z http://gripper-pol.pl/ Urządzenia od nich zakupione znajdują się w mojej firmie i mogę powiedzieć że warto było w nie zainwestować.
 6. Prowadzenie własnego warsztatu samochodowego to całkiem niezły pomysł na biznes. Jeżeli się na to zdecydujecie to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy http://www.tapka.pl/ Od nich zakupicie ramy blacharskie do naprawy samochodów ciężarowych. Warto w coś takiego zainwestować.
 7. Moja firma również zdecydowała się na leasing maszyn budowlanych od http://sunward.pl/ Firma ta działa bardzo sprawnie i ułatwia swoim klientom procedury związane z leasingiem maszyn. Warto się z nimi skontaktować.
 8. Co do wcześniej tutaj wspomnianych Kielc to ja od siebie mogę wam polecić zorganizowanie konferencji w dworku http://palacwkonarach.pl/, który znajduje się pod miastem. Miejsce to jest świetnie przygotowane do organizowania i obsługi wydarzeń tego typu.
 9. Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu badań środowiska pracy to ja osobiście polecam wam nawiązać współpracę z firmą http://www.labotest.com.pl/ Oni mają doświadczenie w wykonywaniu badań tego typu i działają bardzo sprawnie. Sama korzystałam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
 10. frea

  Podatki

  Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Sosnowca, które rozglądają się za sprawdzoną firmą zajmującą się doradztwem podatkowym, polecam zgłosić się do https://www.cenytransferowe.co/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
 11. Znalezienie porządnej i zaufanej drukarni, która zajmie się wykonywaniem materiałów reklamowych dla naszej firmy jest ważne. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam skontaktować się z firmą http://www.drukb1.pl/ Nie będziecie tego żałowali.
 12. Warto mieć kontakt do sprawdzonego skupu złomu. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Szczecina to polecam wam wybrać się do http://skup-kabli.szczecin.pl/ Oni płacą całkiem niezłe pieniądze za metalowe odpadki.
 13. Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa i rozglądacie się za porządnym studiem fotograficznym to polecam wam skontaktować się z https://www.studio906.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że są świetnymi specjalistami, na których można w pełni polegać.
 14. Jeżeli rozglądacie się za firmą transportową, która zajmuje się międzynarodowym transportem samochodów to polecam wam skontaktować się z https://bik-transport.pl/ Sam zajmuje się ściąganiem samochodów z Niemiec i od dawna korzystam z ich usług. Mogę powiedzieć że warto się do nich zgłosić.
 15. frea

  Prawo jazdy

  Jeżeli jesteście osobami niesłyszącymi lub niedosłyszącymi i chcecie zdać kurs na prawo jazdy to polecam wam zajrzeć na stronę http://instytut-gluchoniemych.waw.pl/prawo-jazdy/ Jest to świetne miejsce w Warszawie, w którym osoby z takimi problemami mogą przejść kurs na prawo jazdy.