Bigoss Bigboss

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Bigoss Bigboss

• Ranga
    Początkujący
  1. A ja mysle ze jest naprawde ok. Mi sie podoba:) Juz puscilem link mojej dziewczynie i pewnie cos jej wybiore:P Moim zdaniem super ze dziala na facetow, bo to oni sa targetem przy tego typu bieliznie jak dla mnie, a kobiety na drugim miejscu:P. Powodzenia życze i zapraszam do siebie...http://www.magiakartek.pl Może jakas wsółpraca..heh, tylko tematyka inna.. Pozdrawiam
  2. Witam, chcialbym powiadomic wszystkich uzytkowników mambizns.pl ze ruszył nowy serwis :) http://www.magiakartek.pl można personalizować życzenia, zmieniać tekst na okładkach, wklejać zdjęcia! Od początku zaglądałem na mambiznes.pl i dzięki temu postanowiłem zrealizować pomysł. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam, napiszcie co myślicie podajcie dalej... http://www.magiakartek.pl Maciek
  3. Hej, ja mysle ze to nie zly pomysl. Ale pomyslalem o tym ze jezeli Maciek chce sie ograniczyc do osiedla to moze niekoniecznie musi to byc internet. Moze lepiej zdobyc tego typu informacje od lokalnych punktow, moze lokalnego targu (rzeznik, piekarnia, warzywniak, nawet osiedlowy fryzjer) i rozniesc po mieszkaniach jako drukowana broszurke. Byla by to alternatywa dla tysiaca niepotrzebnych ulotek w skrzynce. Wszystko w jednym formacie z informacjami typu jakie sa ceny, kiedy dostawa swierzego towaru itd., a lokalni sprzedawcy moze byli by sklonni oplacic tego typu reklame o sobie. Mysle ze ludzie juz pomalu odchodza od paczkowanych produktow na rzecz swiezych a nie zawsze maja wystraczajaco informacji na temat tego co mozna kupic w okolicy i udaja sie do hipermarketu. Pozdrawiam
  4. Bohun, ja bardzo chetnie tymbardziej ze mam doswiadczenie w tym temacie, ale jestem w trakcie robienia swojego projektu z trochę innej branzy, wiec moze nie teraz. Mysle ze duzo czasu zajmie niestety przygotowanie wszystkiego od strony prawnej, wkoncu nie jest to sprzedaz cukierkow. Ale jezeli to by sie udalo to polowa drogi za toba... Pozdrawiam
  5. Bohun, myslales o domu opieki....wiec moze by tak agencja opieki dla osob starszych i niepelnosprawnych. Problem domu jako budynku masz z glowy. Sam o tym myslalem kiedys :) Pozdrawiam
  6. Witam serdecznie, Juz niedlugo planuję rozpocząć pracę nad nowym serwisem internetowych. Sa juz osoby chetne do wspolpracy przy tworzeniu projektu. Jednoczesnie trzeba zaplanowac promocje i forme reklamy. Ze wzgledu na charakter serwisu planuje na poczatek reklame w internecie. Prosze osoby zjamujace sie tym tematem o wiecej informacji, konkretne kontakty do agencji lub osob prywatnych oraz o przykladowe koszta. Jestem otwarty na wspolprace. Nie jest tajemnica ze zalezy mi na dotarciu z informacją do jak najwiekszej ilosci uzytkownikow internetu przy zachowaniu minimum kosztow. Dziekuje za wszelkie info. Pozdrawiam
  7. hej Onyksa, Ja mysle ze jezeli pomysl jest to juz polowa sukcesu:) Ja rowniez mam pomysl i powoli go realizuje. Znalazlem m.in na tym portalu ludzi ktorzy mi pomagaja od strony technicznej, gdyz tworzenie portali to rowniez nie moja branza. Najtrudniejsze to zaczac, a reszta przychodzi juz latwiej. Z kapitalem zawsze sa problemy, tymbardziej jesli mowisz o sporych sumach. Nie wiem czego dotyczyl by twoj projekt ale przeciez jest wiele sposobow na poszukanie pieniazkow np. dotacje. sporo informacji znajdziesz w tym serwisie. Niech nic cie nie powstrzymuje!;) Jak powiedzial kiedys Thomas A. Edison - "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration." Powodzenia ps. mam tylko nadzieje ze nie wpadlas na to samo co ja..:)
  8. Joala, ale co to ma byc? Troche wiecej info prosze.. Co to za ksiazki, kto to prowadzi? Ile mozna stracic?? hehe;)
  9. Witam, puzzle to fajny pomysł, ale ciezko w dzisiejszych czasach oderwac dzieciaki od komputera. Mozesz pomyslec o puzzlach dla troche starszych..Ostatnio za granica spotkalem sie z ciekawym pomyslem na puzzle. W Polsce tego jeszcze nie widzialem. Otoz... Tradycyjne puzzle maja na pudelku obrazek, ktory jest odzwierciedleniem ukladanki dzieki czemu latwiej nam je ukladac. Natomiast puzzle o ktorych mowie mialy obrazek poczatkowy przedstawiajacy jakas scenke, nastepnie dwie wskazowki a obrazek koncowy czyli nasze puzzle byly nastepstwem scenki, roznily sie niektorymi detalami, postacie mialy inne pozy itd. Zapewniam ze jest duzo frajdy przy ukladaniu, nawet dla doroslych:) Moze wlasnie warto pojsc w tym kierunku. Ewentualnie przychodzą mi do glowy puzzle 3D, czyli stworzenie np. globusa ziemi. Co do wykonania technicznego, musi wypowiedziec sie ktos inny:P Pozdrawiam
  10. W produkcje to bym nie wchodzil..., w Polsce ta branza nie najlepiej stoi. A jesli chodzi o transport to tez chyba bym nie ryzykowal przy obecnosci firmy sasiadow... Pomysl o tym czego jeszcze nie ma w okolicy, jezeli jest to spokojna okolica z wieloma domami i ogrodami, to moze warto pomyslec o otworzeniu przedstawicielstwa firmy ze sprzetem ogrodowym, np. Husqvarna.
  11. Bobo, ostatnio pomyslalem ze mozna by instalowac np w torebkach, portfelach lub przy kluczykach z samochodu male urzadzenie ktore by wydawalo dzwiek w momencie oddalenia sie od niego na wiecej niz metr albo dwa. Tzn jedna czesc byla by w portfelu, druga w kieszeni spodni lub na rece. Wielu ludzi zostawia podreczne torby lub portfele w miejscach publicznych w ktorych zalatwiaja rozne sprawy. Nie wiem czy takie urzadzenie juz istnieje ale napewno nie spotkalem sie z tego typu zastosowaniem. Ciekawe jaki bylby koszt wyprodukowania takiego urzadzenia? Pozdrawiam
  12. Witam, poszukuje do wspolpracy informatyka i/lub grafika w celu stworzenia nowej stronki laczacej usluge internetowa z rzeczywistoscia. Mam pomysl i troche grosza na poczatek. Chetnych zapraszam do pisania. Tylko powaznie zainteresowani, dzieki i pozdrawiam.