Mi0099

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Mi0099

• Ranga
    Początkujący
  1. Słyszałam, że Comarch cieszy się dużą popularnością i wiele osób sobie chwali, mają dobry support i dużo funkcjonalności, które można dostosować do swoich potrzeb, ale jest jednym z droższych rozwiązań. Może ktoś, kto korzysta wypowie się. Chętnie poznam opinie użytkowników.
  2. Mi0099

RODO

Duże ułatwienie dla firm daje audyt ochrony danych osobowych: https://www.soczko.pl/oferta/ochrona-danych-osobowych-2-audyt-ochrony-danych-osobowych/, który przedstawia jasny obraz tego, jakie zabezpieczenia należy wprowadzić oraz, czy aktualne zabezpieczenia danych osobowych są wystarczające. Audyt dotyczy wszystkich działów i wszystkich obszarów, w których przetwarzane są dane osobowe, również systemy informatyczne i systemy szyfrowania są brane pod uwagę. 🙂
  3. Żabka opłaca się dopiero, gdy masz co najmniej 2 lub 3 sklepy.
  4. 20 zł to raczej drogo. Zestawy obiadowe na dowóz wahają się w granicach 14-16 zł (zarówno w mniejszych, jak i większych miastach).
  5. Witaj, Jaki biznes mogę zaproponować kobiecie? Dokładnie taki, jak mężczyźnie 🙂 Najważniejsze jest, co tak naprawdę lubi osoba, która zakłada biznes, na czym się zna. Równie dobrze może się znać na motocyklach, czy materiałach budowlanych - i to właśnie może być strzał w 10. Bo biznes typowo "męski", którego właścicielką i twarzą jest kobieta (oczywiście kompetentna w tej dziedzinie) to najlepszy punkt odniesienia dla promocji i marketingu. Taką firmę się zauważy i zapamięta