ZUK

Użytkownik
  • Zawartość

44
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ZUK

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Nie wiem, czy tylko o mówienie chodzi, przecież od nas jakieś głąby jeździli na szkolenia do starej UE, mamy takie coś jak europosłłów, wieć może oni zamiast prywatne lasy sadzić mogliuby się zainteresować tym jak świat wyglkąda i coś zmienić w naszym świecie.
  2. Ja proponuję EFS jak pomysł jest dobry to dadzą kasę na rrealizację, pompuiją w nasz rynek sporo kasy.Sam będę próbował coś tam sobie upatrzyć. Myślałem o kredycie, ale znajomi podpowiedzieli mi jeszcze tę opcję
  3. No tak pomysł ok., a praktycznie jak to zrobić?
  4. Musisz się zastanowić, czy chcesz wciąż pływać w płytkiej wodzie, czy nauczyć się dobrze pływać? A co Ciebie przeraża - 35 osób, czy obsługa serwera? Myślę, że warto byś poznał warunki, na spokojnie do tego podszedł - podpisał umowę na okres próbny. Trzeba, według mnie podejmować wyzwania, bo zawsze będzie tak, że czegoś nie bedziesz na 100% pewny i co całe życie bedziesz się wycofywał, w końcu nie masz nic do stracenia!
  5. Musisz się zastanowić, czy chcesz wciąż pływać w płytkiej wodzie, czy nauczyć się dobrze pływać? A co Ciebie przeraża - 35 osób, czy obsługa serwera? Myślę, że warto byś poznał warunki, na spokojnie do tego podszedł - podpisał umowę na okres próbny. Trzeba, według mnie podejmować wyzwania, bo zawsze będzie tak, że czegoś nie bedziesz na 100% pewny i co całe życie bedziesz się wycofywał, w końcu nie masz nic do stracenia!
  6. Ja z tym wynajmowaniem mieszkania nie byłbym taki pewny, to według mnie nie jest dobry pomysł, a jego realizatorzy mogliby by być oskarżeni o stręczycielstwo. Zatrzymałbym się na organizowaniu spotkań takich uroczych randek w jakiś miłych miejscach lub odwrotnie jakis odlotowych szalonych spotkań. Mieszkanie wykorzystałbym na urocze biuro, gdzie pomawiane byłby warunki z zainteresowanymi.
  7. A co może zrobić osoba, która nie ma zdolności kredytowej, ale chciałaby zacząć bardzo realnie wygladający biznes? Z moich skromnych doświadczeń wynika, że taka osoba nie ma szans wejść na rynek.... Jest to dla mnie ważne... Macie jakieś rozwiązanie - bogatej rodziny i możnych przyjaciół brak (ci się pojawią, jak się wzbogacę
  8. Tak się zastanawiam nad tymi książkami, o których tu piszecie, żeby dawanie zawsze wracało dostatkiem do tego, kto się dzieli, to byłbym najbogatszym człowiekiem na świecie - nigdy nie dawałem niczego z myśllą o wdzięczności, a zawsze w poczuciu, że ktoś ma źle i mogę choć trochę mu pomóc. I nic z diobra nie wróciło do mnie - teraz znalazłem się w zasadzie w wyjątkowe sytuacji, bywa, że martwię się co dam jeść rodzinie i naie znajdują zniką nawet odrobiny pomocy, nic, zostałem bez przyjaciół z problemami ... zasady Sekretu zupełnie nie działają;
  9. :lol: Widziałam, że przy forach dyskusyjnych w gazecie.pl można za niewiel;kie pieniądze wykupić coś w rodzaju reklamy. Ale jest jedno pytanie czy warto?, czy któś z Was ma jakieś doświadczenie? Będę wdzięczny z podpowiedź!!!
  10. Widzę, że zainteresowana osoba nie pojawia się tu, ale może zagląda;)? Podpowiem, że musi dokładnie sprawdzić jaką działalność można prowadzić w takich warunkach lokalowych - podejrzewam, że żywności tam ci nie pozwolą trzymać, a na jakiś lokal biurowy to też się nie nadaje.
  11. Ja myślę, że taka firma "złota rączka", szczególnie w dużych miastach bardzo by się przydała - niby sporo jest jest róznych ogłoszeń, ale zazwyczaj jest to wąska specjalizacja - albo hydraulik, albo stolarz, a trudno tak kompleksowo. Wydaje się, że i ze sprzątaniem jest różnie teraz - w wielu ogłoszeniach oferujących pracę szukają sprzątających i nie są to oferty prywatne, ale firmowe.
  12. Mnie się wydaje, że ważne jest , aby na pieczątce był jakiś numer telefonu. Nie śmiejcie się - mnie niedawno popsuła się komórka i straciłem namiary na kilka firm,miałem takie trudsności z odnalezieniem telefonów - część w Sferii i jeszcze innych wynalazkach - naprawdę, gdyby były pieczątki z telefonami....
  13. Od państwa to są najczęściej jakieś szkoły lub przedszkola - ktoś już o tym pisał i tam zazwyczaj trzeba mieć dużo kasy na remonty i przeróbki, czasami taniej wyjdzie wybudowanie czegoś od podstaw. Najlepiej wynająć jakąś willę w małej miejscowości i powoli inwestować w coś większego.Tak mi się wydaje. Gdzieś w necie są też ogłoszenia o przetargach, a także jeśłi masz trochę kasy to są licytacje np. sądowe - warto tam się rozejrzeć.
  14. Cały czas zaglądam tu z nadzieją, że ktoś znajdzie sposób na zabezpieczenie pomysłu. Ja cały czas się noszę z poszukaniem wykonawcy, ale boję się, że jednak ktoś przechwyci - chociaż mam każdego dnia oferty z takiego portalu ze zleceniami i tam niektórzy opisują publicznie fajne pomysły i ludzie nie boją sie, już sam nie wiem co o tym sądzic. Do Lukasza24: A jak robisz strony - od podstaw, czy na gotowcach?
  15. Ta książka jest bardzo ciekawa i dobra, ale do sprzedaży są jeszcze inne tytuły - jutro zerknę do spisu swoich e-booków. Wiem, że kiedyś czytalem bardzo dobrą ksiązkę o manipulacjach i ta ksiązka pokazała mi nieco chwytów. A ogólnie są darmowe kursy o sprzedaży i ogólnie handlu w sieci. Niektóre rzeczy tam są bardzo oczywiste, ale sporo jest ciekawych pomysłów.