Maciek

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Maciek

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. teraz tego typu duzo jest firm.. co do kosztow to był odcinek "Firma" na tvn24 o paintball'u, poszukaj w necie odcinka na jakimś forum rapidshare np peb.pl
  2. ile jeszcze razy bedziesz spamowal? nikt nie chce takich drogich i nie przydatnych domen.. myslisz ze jak kupiles domene np za 20zł www.0-x.pl to ktos Ci ją kupi za 2000zł? nie..
  3. sporą czyli jaka? jakie ma wymiary? i rozumiem ze nic na niej nie ma?
  4. Dziękuje Wszystkim za odpowiedzi :) abilidian, wydaje mi się to dobry pomysłem lecz nie wiem co teraz wybrać... Gap, masz racje ale czy nie ma już tego typu stron? np zumi.pl? Bigos Bigboss, myślałem nad zrobieniem mapy osiedla z różnymi sklepami itp oczywiście każdy właściciel musiałby płacić za tą reklamę.. lecz szybko mój pomysł został stłumiony w zarodku chociaż już był wypróbowany w innych miejscach. Ale Twój pomysł przemyśle bo w sumie nie jest taki sam jak mapka.
  5. no tak, rzeczywiscie to bedzie ciezka robota.. jeden sklep bym robił dlugo a co dopiero wszystkie w dzielnicy.. a co myslicie o hipermarketach i marketach? porownywarka cen?
  6. A jakby było bez produktów to myślicie że by się przydało czy nie za bardzo? I chyba bym zrobił tak jak Rafał mówisz, panel by sami mogli wprowadzać. Orientuje się ktoś może ile by mogło kosztować zrobienie takiej strony? bo chciałem to zrobić na joomli ale to chyba nie będzie dobry pomysł a i tego panelu tam nie zrobię.. Może ktoś z forum tworzy strony?
  7. Witam, wpadłem dzisiaj na taki pomysł. Mianowicie, pomyślałem o zrobieniu strony z dokładną listą sklepów i innych obiektów w dzielnicy(klubów itd.) tylko mam pytanie.. jak myślicie było by to dobre? I jeszcze takie jedno, konsultowałem już to z jedną osoba i powiedziała mi że bym musiał pytać wszystkich o zgodę bo mogliby się nie zgodzić na zamieszczenie na stronie i by było nie ciekawie. Czy może zaistnieć taka sytuacja? Powiem jeszcze ze chciałbym też napisać charakter sklepu(jakie produkty) przykładowe ceny, dać zdjęcie sklepu i godziny otwarcia. Bardzo bym prosił o wypowiedzenie się wszystkich w tym temacie, czy myślicie że było by to dobre, przydatne jak i Swoje spostrzeżenia. Pozdrawiam!
  8. numer telefonu dobry, juz zapamietalem.. a numer telefonu w sumie ważny, bo ja bedzie to zwiazane z edukacją a ktos nie bedzie mogl przyjść czy coś to bedzie mogł szybko zadzwonic przez pomocy spisu telefonow
  9. Maciek

Witajcie

Witamy :) jak "wpadłeś" na tą stronę?
  10. jesli chodzi o operatora i porownywanie fert to mzoe przyda sie tak strona : www.opengsm.pl a np cb radio czy cos? na własnych falach
  11. z kolporterem jest tak ze dajesz wkład na salonik zalezna jest ona od wielkosci i miejsca saloniku wiec chyba dla Ciebie jakis moglby sie znaleźć.. chociaz pieniadze z tego duze nie sa jak sie "włoży" mało pieniedzy bo punkt bedzie słaby.. wiec za bardzo nie bedzie sie oplacalo
  12. Firm sprzątających z tego co wiem jest dużo.. wiec z przebiciem sie bedzie ciezko.. a co do konserwatora to pomysl wydaje się fajny.. ale chyba nie spełniłby oczekiwań. Ponieważ musialby być u klienta caly czas.. bo np po wymiane żarówek naprawieniu zamka itp nie oplacaloby sie jechac przez cale miasto a i jeszcze by czasami zalezalo na czasie..
  13. ZUK jak pracowaleś na Modlińskiej to jak było? i w ogóle jakie tam są stawki?
  14. pomysł wydaje mi sie dobry :) i żałuje ze sam tego nie wymyslilem.. :( i mozna nieźle go rozbudować oraz utrzymywać się nie tylko z reklam. A nad domena to pomysle :)
  15. Mam pytanie.. bo juz jestem w fazie koncowej czytania ksiazki "Bogaty ojciec, biedny ojciec" i zastanwiam się nad kupieniem ksiązki również Roberta Kiyosaki pt."Kwadrant przepływu pieniędzy" ale jak patrzyłem z grubsza to trochę przypominało mi "Bogaty ojciec..." czy jest ktoś taki co przeczytał te dwie skiażki i może mi powiedzieć czy ta drugą też opłaca się pzeczytać i dowiem się czegoś nowego? Z góry dziekuję i Pozdrawiam.