Junglist

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Junglist

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam. Poszukuje partnera biznesowego, pasjonata IT który pomoże mi w stworzeniu strony internetowej z bazą danych. Mam ciekawy pomysl na aplikakcje o szerokiej skali. Mam domene, hosting, logo i design jak i również intersujacy model biznesowy. Aktualnie celem tego projektu jest hobbistycznie zaprojektować i odpalić stronę internetową a w niedalekiej przyszłości aplikacje aby pomóc osobom nieswiadomym ryzyka w sieci, w każdej kategorii wiekowej w skali globalnej. Bardzo zależy mi na jego zrealizowaniu tego projektu aby pomóc innym a dzieki temu przy okazji dobrze zarobić 😊 Projekt jest startupem i obecnie nie ma żadnych funduszy wiec będziemy na tą chwilę działać non-profit. Ale dlatego że jest rozwojowy, to zapewne docelowo pojawią się wpływ. Szukam pasjonatów tego tematu, osób dla ktorych pieniądze nie są pierwsze na liscie marzeń, osób z dobrym sercem, rzetelnych i godnych zaufania (o ile jeszcze tacy nie wygineli). ✌🏻 PEACE! Gdyby ktoś był zainteresowany serdecznie zapraszam do kontaktu: gorskildn@gmail.com