zacero

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O zacero

• Ranga
    Początkujący
  1. Do ZUK Strony robię od podstaw. Całkowicie buduje od zera pod parametry klienta jakie chce. Jeśli chcesz zobaczyć przykład to napisz na gg 2278800 lub na e-maila. Przy realizowaniu swojego pomysłu też trzeba mieć wyliczony budżet, bo strony robione na gotowcach są tańsze niż pisane od podstaw, ale autorskie są jak to się mówi "szyte na miarę" i chodzi w niej wszystko jak klient chce, a nie jak program chce. A co do zachowania poufności. Boisz się, że ktoś podchwyci Twój pomysł, ale patrząc tak to nigdy nie zrealizujesz projektu. Ja też miałem tak parę lat temu, bo sam nie potrafiłem zrobić wszystkiego jeszcze, a bałem się że jak komuś powierzę to skopiuje. Okazało się że przez taki strach ktoś inny wymyślił podobny pomysł chodź nie do końca taki jak mój, ale podobny i zdążył wystartować wcześniej z nim i że był jako pierwszy to zgarnął większą kasę, a ja dalej się zastanawiałem. Ludzi co chcą coś stworzyć jest bardzo dużo i zawsze się może ktoś znaleźć kto nawet jak Cię nie zna i wymyśli coś podobnego. Dobierz sobie konkretnych ludzi i realizuj:)........ życzę powodzenia w realizowaniu projektu.
  2. Witam Posiadam wiedzę i doświadczenie popartą zrealizowanymi pracami. Jeśli jest zainteresowanie to proszę o określenie zakresu prac, a podam cenę wykonania. Przy nawiązaniu współpracy jako administrator obniżam znacząco koszta wykonania.
  3. Witam Ja tworzę takie strony, serwisy na zamówienie i do tej pory nie było problemu z takimi zamówieniami. Spisuje szczegółową umowę wykonania, a dzięki temu że przy tworzeniu podpisuję umowę na administrację to obniżam cenę i klient ma administratora i niższą cenę.