Kori

Użytkownik
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kori

 • Ranga
  Zaawansowany

Contact Methods

 • Website URL
  Array

Ostatnio na profilu byli

4838 wyświetleń profilu
 1. Jak ktoś zaczyna wypowiedź od "chcem", to mi się odechciewa dalszego czytania!
 2. Kori

  Walentynki

  No właśnie, wysyłacie kartki do swoich walentynek? Polecam do tego Pocztówkowo.pl
 3. Strona wygląda kiepsko, wręcz odstraszająco. Ja zacząłem i skończyłem na stronie głównej :/
 4. Jest już tyle portali turystycznych, że raczej nic z tego nie będzie. Jeśli jednak chcesz coś zrobić dam Ci radę: zacznij od treści - zrób kilka obiektów i zobaczysz jak Ci to wychodzi, ile czasu kosztuje itp.
 5. Sytuacja, którą opisujesz czyli przekroczenie jakiegoś tam progu przychodów obliguje nas do przejścia na vat z nowym rokiem podatkowym. Natomiast już od początku działalności można być vatowcem. Z tego co pamiętam to tylko jeden papierek więcej w US. Czy być vatowcem musisz zdecydować sam na podstawie tego kto będzie Twoim klientem. Jeśli będą to firmy, które również są na vacie wtedy na pewno warto. Jeśli natomiast będą to małe firmy nie będące vatowcami czy osoby prywatne wtedy oczywiście nie ma to sensu.
 6. Również oglądałem film. Zastanawia mnie dlaczego Mark wykiwał swojego przyjaciela i współzałożyciela fb.
 7. Działa fajnie i szybko. A jaki model biznesowy skoro sklepy nic nie płacą?
 8. Kori

  Pocztówkowo.pl

  Dzięki wielkie. Pracy przy samej wysyłce oczywiście za dużo nie ma, ale mam nadzieję, że przed walentynkami będzie jej o wiele więcej :) Pozycjonowanie idzie i to bardzo dobrze ;)
 9. Kori

  Pocztówkowo.pl

  A dziękuję. Na stronie głównej widoczny jest licznik wysłanych kartek.
 10. Kori

  Pocztówkowo.pl

  Dziękuję za opinie. Co do pierwszego punktu, nie rozumiem pytania. W jakim sensie ile dopłacasz? Chodzi Ci o to ile my z tego mamy? Wydaje mi się, że gdybyś kupił identyczną kartkę w sklepie + znaczek to okaże się, że nie dopłacasz wiele. Zwróć uwagę, że kartki są na prawdę najwyższej jakości. To nie są pocztówki za 1,50PLN, które kupuje się na poczcie ;) tylko na prawdę ładne, często ręcznie zdobione kartki. Druga sprawa - ile czasu poświęcisz na standardowe kupienie kartek, znaczków, wypisanie, zaadresowanie i wrzucenie do skrzynki? Godzinę, dwie? I teraz matematyka - ile warta jest Twoja godzina? ;) Sumując wszystko wychodzi, że nawet gdybyś kupił 10 kartek na poczcie + 10 znaczków, czyli 10x1,50 + 10x1,55 = 30,50 PLN + Twój czas (10, 20 czy 50 PLN?) to u nas jest taniej :) Co do rejestracji - zastanawiamy się nad umożliwieniem zamówienia kartki bez potrzeby rejestracji. Natomiast jak pewnie zauważyłeś, będąc zarejestrowanym użytkownikiem odbiorce dodajesz raz, a za każdym kolejnym razem (kolejnymi świętami) wybierasz go tylko z listy. Ponadto czy rejestracja była na prawdę żmudna? Imię, email i hasło + potwierdzenie maila i gotowe.
 11. Kori

  Pocztówkowo.pl

  No proszę Was... nic nie napiszecie?
 12. Strona też chyba powoli gaśnie. A forum na prawdę... nic się nie dzieję
 13. To już chyba widziałem gdzieś na forum!