bdamianus

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O bdamianus

 • Ranga
  Początkujący
 1. Witajcie! Aktualnie przebywam w Anglii, ale za ok. 2 miesiące wracam do Polski, ponieważ dostałem interesującą propozycję pracy. Mam zająć się pozyskaniem i dbaniem o klienta, a także marketingiem firmy, która jest dealerem rolet zewnętrznych, bram rolowanych i segmentowych, markiz, okien, żaluzji, itp. Oczywiście firma dba również o montaż i serwis. Zastanawiałem się nad skutecznym sposobem pozyskania klientów. Na lokalny marketing brandingowy mam pewne pomysły, ale potrzebuję też pewną baza klientów. Firma sygnowana jest nazwiskiem jednego ze znanych sportowców (boksera), dla społeczności lokalnej jest bardzo rozpoznawalny. Nasuwają się Wam jakieś pomysły?
 2. Programy partnerskie były dochodowe parę lat temu kiedy ten biznes dopiero raczkował. Serwis www.ProgramyPartnerskie.info istnieje nadal - choć nie jest już rozwijany - i jest kopalnią wiedzy o pp. Poprę jedną z powyższych wypowiedzi i zgodzę się z tym, że zarobek w programach partnerski zależny jest od kreatywności i pomysłowości, ale także cierpliwości i wytrwałości. --- O problemach z Google AdWords można przeczytać tutaj.
 3. Spotkałem Kamila Cebulskiego parę lat temu. Wracał wtedy z targów bodajże księgarnianych. Nasze spotkanie dotyczyło prowadzenia przeze mnie programu partnerskiego jego księgarni Aragon. Tamtego dnia stał na nogach ponad 20 godzin. Objechał pół polski. Księgarnia jeszcze wtedy raczkowała. Niestety nasza współpraca zakończyła się niepowodzeniem z przyczyn losowych. Od tamtego jednak spotkania wiem, że ta działalność wiązała się z wysiłkiem i była potwornie czasochłonna, a na dzień dzisiejszy jest zupełnie nieopłacalna. Jak koledzy wspomnieliście wyżej - ogromna konkurencja... No i to Allegro ;)
 4. Książkę 'Bogaty Ojciech, Biedny Ojciec' dostałem od swojego - można rzec - mentora, Wojciecha Spytka, który pokazał mi na własne oczy świat, którym tylko się interesowałem... o którym tylko czytałem. 5 lat temu (kiedy miałem 15 lat) - planowaliśmy wielkie pieniądze... Ale wszystko rozsypało się gdzieś po drodze. Ja straciłem internet connection. Wojtka już później nie mogłem nigdzie złapać. Tak czy siak - polecam tą książkę! A serwis "MamBiznes.pl" polecam wszystkim początkującym, bo to pierwszy taki serwis, który serwuje taką wiedzę - dla wszystkich, za darmo. Pozdrawiam