janmarcin

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O janmarcin

• Ranga
    Początkujący
  1. Witaj Klient nabywa produkt prosto od rolnika (o połowę taniej niż w sklepie - a rolnik ma ok. drugie tyle więcej za produkt niż gdyby sprzedał do hurtowni, na giełdę czy pośrednikowi) Koszty dowozu ida na grupę, zaś dostawy do danego miasta rozpoczynają sie w chwili uzyskania takiej ilości klientów przy której dostawy będą opłacalne. W chwili obecnej pojawił się pomysł (odbieram wiele pozytywnych meili) na budowę portalu społecznościowego dla miłośników zdrowej wiejskiej żywności prosto z pola i od konkretnego rolnika. Przykładowo konsument będzie mógł wybrać sobie krowę od której będzie zamawiał mleko, dietetycy będą prowadzić działy poświecone zdrowemu odrzywianiu się i inne ...
  2. Poszukuję wspólnika do stworzenia serwisu poświęconego starym domom (tzw. domom z duszą). Sam jestem miłośnikiem starych drewnianych domów i od jakiegos czasu rozglądam się za kupnem takiego domu w dobrym stanie. Takich ludzi przybywa i powstaje coraz więcej firm specjalizujących się w przenoszeniu domów, konserwacji, remontach itp ... W mojej ocenie powstała nisza na rynku którą można wypełnić. Mam domenę, pomysł na serwis - szukam programisty/grafika (sam zajmę się sprawami marketingowymi)
  3. Oferta jest aktualna. W ramach domeny chciałbym utworzyć serwis społecznościowy dla miłośników starych fotografii ... i utworzyć odpowiednie działy serwisu (w tym komercyjne) jak np. galerie online dla poszczególnych miejscowości (wsie i miasta) Jesli jestes programistą i chciałbyś spróbować zapraszam do kontaktu ...
  4. Co myślicie o uruchomieniu małej lokalnej przetwórni owoców i warzyw na terenie wiejskim (na skalę ok 4 gmin) w której przetwarzane były by loklane produkty wg. starych receptur np. syropy, soki, kompoty, konfitury, przetwory itp ...
  5. W mojej okolicy skrzykło się 5 rolników produkujących żywność w sposób tradycyjny i chcemy zorganizować sprzedaż produktów bezposrednio dla konsumentów w dużych miastach pomijając totalnie posredników. Konsument wybiera produkty na stronie i otrzymuje skrzynkę w stały dzień dostawy (chyba piatek). Jedna rolniczka chce sprzedawać zestawy ziołowe do kąieli ... Co myślicie o tym pomyśle i o ziołach do kapieli ? jakieś opinie uwagi ...
  6. Od 2002 r. jestem właścicielem domeny europoland.com. Miesięcznie ok 6000 wizyt. 41 miejsce na 591 w kategorii Serwisy turystyczne rankingu stat24.com Szukam inwestora lub wspólnika ew. kupca który miałby pomysł na odpowiedni i dochodowy serwis w tej domenie (ewentualnie koncepcję na dopracowanie obecnego serwisu) ...
  7. Szukam inwestora lub wspólnika do stworzenia profesjonalnego serwisu poświęconego starym fotografiom. Domena serwisu starafotka.pl W zamyśle serwis ma oferować szereg usług związanych ze starymi zdjęciami.
  8. Zastanawiam się nad otwarciem parkingu dla ok 80 samochodów w mieście powyżej 100 000 mieszkańców. Odległośc parkingu od Rynku to ok 10 min spacerkiem. Przewiduje część miejsc pod abonament oraz część dla osób parkujących na godziny ... Parkingi miejskie mają ceny od 1,70 ha do 2,20 zł /ha (od 2 godz parkowania) Ma ktoś jakieś własne doświadczenia, spostrzeżenia i pomysły w tym temacie ?
  9. Czy w sieci ma szanse powodzenia serwis poświęcony ciekawym miejscom wartym zobaczenia w Polsce ? Tzw. Baza Atrakcji Turystycznych Online ... Może jakieś pomysły na serwis w domenie zobaczyc.com ???