Maciuszek87

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Maciuszek87

• Ranga
    Początkujący
  1. Idziesz do gościa, Rafał Sangowski, przekazujesz mu dokumenty o kredycie frankowym, jakie tylko masz i otrzymujesz raport do dalszego działania. Czy można pozew złożyć, czy nie można. I masz praktycznie pewność, czy coś zdziałasz. Moim zdaniem tak powinno to działać, a nie człowiek się zastanawia sam lub szuka oddzielnie. Nie tędy robota.
  2. Nie mogłem odzyskać jakiś czas temu pieniędzy od pracodawcy, dość dużych. Realizowałem spory projekt i nagle pyk, nie ma pieniędzy. Pan Rafał Sangowski z kancelarii przy ul. Taczaka 20/6 mi pomógł, wynegocjował układ. Odzyskałem jeszcze z nawiązką.
  3. Sporo jest w sieci takich sklepów, które sprzedają różne gadżety więc na pewno trzeba poszukać i cos się uda wybrać. Z takich opcji, z których ja regularnie korzystam to między innymi sklep allebajery.pl. Mają tam w sumie bardzo dużo różnych gadżetów więc cos tam dla siebie sensownego będzie można wybrać.
  4. Cześć, firma mi się trochę rozwinęła, konkretnie spółka i szukam kancelarii, w której zlecę kilka spraw. Jak macie namiary na dobrego adwokata to bardzo proszę o kontakt.
  5. Na bardzo dobre ceny złota możesz liczyć na stronie mennica24.pl . Oczywiście wszystko certyfikowane więc nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo, dodatkowo bardzo duży wybór jest jeśli chodzi o monety inwestycyjne.
  6. Od jakiegoś czasu inwestuję w złoto i osobiście liczę na to, że będzie to propozycja, która dobrze się sprawdzi. Kupuje sztabki i monety za pośrednictwem mennica24.pl . Przed pierwszym zakupem trochę pytałem specjalistów, którzy inwestycjami się zajmują, to oni mi polecili ta firmę i tak od początku przy nich jestem.