doradcaonlinebnp

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O doradcaonlinebnp

 • Ranga
  Początkujący
 1. Witaj klaudiaa1! W zależności od rodzaju działalności jaką prowadzisz, naszym Klientom przysługuje kredyt w wysokości 250tys. zł przeznaczony na finansowanie działalności gospodarczej. Natomiast jeżeli planujesz pozyskane środki przeznaczyć na finansowanie działalności rolniczej wtedy wysokość kredytu wynosi do 200tys. zł. Jak jest w Twoim przypadku ? Pozdrawiam, Monika Doradca Online BNP Paribas.
 2. Witaj viko! Odpowiadając na Twoje pytanie, warto wspomnieć, że warunki są bardzo przychylne naszym klientom. Jednym z istotniejszych punktów jest to, aby w dniu złożenia wniosku o kredyt na warunkach opisanych w regulaminie, klient nie był stroną żadnej umowy o kredyt z przeznaczeniem na finansowanie działalności gospodarczej lub rolniczej Klienta zawartej z Bankiem. Ważne jest także od jak dawna prowadzisz swoją działalność gospodarczą? A może planujesz dopiero rozpocząć własny biznes? Pozdrawiam, Monika Doradca Online BNP Paribas.
 3. Witaj dagwro! Istotnym jest tutaj jaki rodzaj działalności gospodarczej prowadzisz. W zależności od tego czym się zajmujesz, minimalny czas wynosi 12 lub 24 miesiące. Pozdrawiam, Monika Doradca Online BNP Paribas.
 4. Witajcie! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Państwa doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką kredytu firmowego dla mikroprzedsiębiorców w BNP Paribas. Jeśli maja Państwo jakiekolwiek pytania, chętnie pomogę najszybciej jak to możliwe. Pozdrawiam, Monika Doradca Online BNP Paribas.