moisander

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O moisander

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zdecydowanie lepiej postarać się samemu o jakąś, choćby niewielką flotę, bądź na początku tylko działać hybrydowo - np. brać raz do roku, raz na dłuższy czas wieksze zlecenia, mając 100% pewność ich wykonania i rentowności i do nich dobierać sobie na wynajem jakiś pojazd. Jeżeli chodzi o twoją własną flotę, to wiadomo, że ważna jest kontrola paliwa, ale nie tylko, bo i śledzenie pojazdów, diety i delegacje, komunikacja z kierowcami, czy ewidencja czasu pracy online. Tego typu rzeczy zapewni ci chociażby firma FleetHouse i ich system zarządzania flotą - www.fleethouse.pl - dają bardzo dużo możliwości, polecam sprawdzić sobie, bo na pewno jest to rozwiązanie, dzięki któremu na dłuższą metę zaoszczędzisz pięniądze.
 2. Przygotuj się na pewno na masę pracy, gastronomia to taka branża w której nie ma czasu wolnego i zawsze jest coś do zrobienia
 3. Ja bym dał sobie spokój, można na tym łatwo stracić, zwłaszcza że krótkoterminowo się rzadko kiedy opłaca w to wchodzić.
 4. Angielski to podstawa, nie wyobrażam sobie firmy tylko zlokalizowanej pod względem językowym na Polskę.
 5. Jest masa parkingów strzeżonych dokoła lotniska, nawet nie trzeba szukać, bo są dobrze oznakowane. Nie przejmuj się - zawsze jakieś miejsce parkingowe się tam znajdzie 🙂
 6. W sumie racja. Co z tego że będzie się miało więcej, jak nasz czas na tym ziemskim padole jest ograniczony. Skupcie się na czerpaniu przyjemności z codziennych rzeczy, małych rzeczy, aby być po prostu szczęśliwym, bo samemu dla siebie człowiek zawsze powinien być najważniejszy.
 7. W sumie to standardowo - obligacje skarbu państwa wydają się być teoretycznie najbezpieczniejsze ze wszystkich inwestycji.
 8. Dedykowany od razu, nie będziesz musiał się przenosić za pół roku, a jest bardziej stabilny.
 9. Zdecydowanie postawić na coś co wytrzyma trochę czasu. W ogóle to polecam się ubezpieczyć - na pewno w razie pożaru i zalania, bo straty majątkowe w tego typu sytuacjach są kosmiczne i mogą wam zrujnować interes.