massta

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O massta

• Ranga
    Początkujący
  1. SZUKAM CHĘTNYCH Z KRAKOWA !! portal w zasadzie jest zrobiony wymaga drobnych poprawek szukam osób które zajmą się uzupełnianiem na bieżąco portalu. zyski początkowe ? 0zł po rozwinięciu portalu zyski z reklam na stronie mam dojścia do różnych knajp sam tez pracuje w firmie zajmującej się organizacją imprez mam znajomości w drukarni i w 3 agencjach reklamowych , mam swój billboard i po znajomości miejsce na ( reklamie przewijanej) w galeri handlowei i w biurowcach znam się też na reklamie więc rozreklamowanie portalu nie będzie kosztowne i trudne. szukam osób chętnych do współpracy nie koniecznie z 24h dyspozycją mile widziana znajomość php / html - jeżeli tego nie posiadasz nic sie nie dzieje najważniejsze są chęci !!!! NIKOGO NIE CHCĘ NACIĄGNĄĆ ANI NA NIM ZAROBIĆ SAM NIE DAM RADY BO DUŻO PRACUJĘ CZEKAM NA CHĘTNYCH NAPISANIE Z ZAPYTANIEM NIC CIĘ NIE KOSZTUJE WIĘC MOŻE WARTO SPRÓBOWAĆ ? 0zł KOSZTÓW WŁASNYCH ZA NIC NIE PŁACICIE TERAZ A TYM BARDZIEJ PÓŹNIEJ NIE MACIE NIC DO STRACENIA ODP NA PYTANIE: CZEMU SAM NIE ROBIE TEGO TYLKO SZUKAM POMOCY? często pracuję nawet 24h sam sobie w tym nie poradzę, zainwestowałem w ten portal kilkanaście tyś i nie moge patrzeć na to jak sobie leży na serwerze i nic się z nim nie dzieje. CZEMU GO NIE SPRZEDAM? dobrych pomysłów na których się da zarobić się nie sprzedaje a poza tym włożyłem w to tyle pracy ,że szkoda by było www.strefamiejska.info - docelowy adres www.newscitycenter.technology-it.com - portal w fazie testów GG: 3870228 czekam na chętnych
  2. No myślę że z Toaletami Ci nie wyjdzie na tych budowach teraz są plastikowej Toy Toy albo inne firmy które dostarczają takie kibelki i w cenie jest zawarte utrzymanie takiej toalety więc tu dużo nie zdziałasz co do bud czy altanek myślę że najpierw powinieneś zorientować się czy będzie zbyt z tego co wiem można to kupić w większych sklepach ogrodniczych i budowlanych takich jak OBI czy CASTORAMA
  3. a jak rynek?? jest zapotrzebowanie w twojej okolicy na takie coś?
  4. a praktycznie na sam poczatek wystarczy mały serwer za 300zł ktoś kto zna sie na programowaniu(cms) no i grafik. grafike sam zrobiłem bo robie stronki www pomysł mam kasy troszke też potrzebuje kogoś kto zrobił by mi do tego tz. system zarządzania treścią (CMS). jak pomysł by wypalił to można powiększyć serwer a później go uaktualniać i przy większych i częstych wejść na stronę można by było pomyśleć o zarabianiu na reklamach na samym początku
  5. Bezrobotny może zwrócić się po jednorazową dotację na założenie własnego biznesu. Wnioski takie przyjmują powiatowe urzędy pracy. O dofinansowanie może się ubiegać osoba, która w ciągu roku poprzedzającego złożenie wniosku, będąc bezrobotnym, nie odmówiła bez uzasadnionej przyczyny, przyjęcia propozycji zatrudnienia. Wnioskodawca taki nie może też we wzmiankowanym okresie odmówić innej pracy zarobkowej, szkolenia, przygotowania zawodowego, wykonywania prac interwencyjnych czy robót publicznych. Innymi słowy, jeśli będąc bezrobotnym wnioskodawca wykazał się aktywną postawą w poszukiwaniu pracy z pomocą urzędu pracy. Jeśli mimo tych starań, odpowiednich dla nas ofert nie było, po roku możemy spróbować sił w biznesie, założonym z pomocą pieniędzy z dotacji. Drugi warunek jaki trzeba spełnić, to niekorzystanie dotychczas z pożyczki z Funduszu Pracy lub innych publicznych funduszy na założenie firmy lub działalności rolniczej. źródło : mambiznes.pl
  6. A co myślicie o portalu gdzie wszystkie osoby bezrobotne będą w jednym miejscu i Pracodawcy będą mogli szukać w CV osób zarejestrowanych w portalu swoich pracowników, dodatkowo w późniejszym czasie znajdą się na nim ogłoszenia pracy i informacje jak zdobyć dotacje i zapomogi itp itd. Będzie to portal gdzie osoba bezrobotna w końcu nie będzie musiała przeszukiwać internetu i gazet żeby znaleźć pracę dzięki opcją portalu praca sama go najdzie i będzie dostawał tylko takie informacje jakie chce. Nie ruszając się z domu nie robiąc praktycznie nic oprócz czytania i wybierania ofert jakie zostaną mu przedstawione i chyba najważniejsze robiąc to za darmo żadnych opcji płatnych dla zwykłych użytkowników. co o tym myślicie
  7. jeżeli to tylko 3 miesiące to wydaje mi sie ze nie jak już dają dotacje to w czasie określonym musisz te pieniążki wydać a firmy nie możesz zamknąć przez dwa lata nawet jeśli tak będzie to musisz przedstawić im biznes plan i jeżeli tam zaznaczysz ze twoje główne dochody to będą 3 miesiące w roku to raczej nic ci nie dadzą przynajmniej tak coś słyszałem nie jestem pewny na 100%
  8. no właśnie ZUK widzę że podchwyciłeś temat chciałbym zarządzać gronem Fachowców i nie tylko do koszenia trawy czy odgarniania śniegu nikt nie musi mieć kwalifikacji no chyba że (na dużych wysokościach) a fachowiec na telefon myślę że i tak będzie tańszy niż trzymać go u siebie płacić mu składki i wynagrodzenie i szukać mu na siłę roboty oczywiście że są instytucje gdzie taka osoba jest potrzebna na bieżąco ale to żaden problem podpisuje się umowę i pracownik jest na wyłączność czy też zmieniają się co tydzień ( 2 pracowników ). druga sprawa jest wiele fachowców bezrobotnych myślę tu o ( 40/50lat) z tego co wiem to są dofinansowania do takich ludzi a oni przecież znają się jak nie najlepiej to bardzo dobrze bo mają już paręnaście lat doświadczenia w tym co robią . Druga sprawa firma zajmowała by się werbowanie i wynajmowaniem ludzi do małych remontów, flizy,malowanie, ścianki działowe...ITD i oto z małej firmy stała by się firma o dużym profilu działalności i myślę że to pozwoliło by na utrzymanie tej firmy bo moim zdaniem nie liczy się duże grono osób do pracy tylko duży "obszar zainteresowania". oczywiście na początek nie przyjmę 120 osób spokojnie powoli bym ich zatrudniał myślę że drobne zlecenia na umowę zlecenie na sam początek wystarczą. Pozdrawiam i proszę o opinię
  9. Co myślicie o firmie która zajmowała by się sprzątaniem biur, domów, mieszkań, instytucji oraz wykonująca drobne naprawy jakie wykonuje w danej firmie "konserwator" nie wszystkie firmy stać na "konserwatora" a moja firma mogła by sprzedawać takie usługi np. naprawa drzwi, wymiana zamka, pomalowanie ściany, wymiana spalonych żarówek, wymiana dywanu itp. jak również wszelkie usługi porządkowe począwszy od zamiatania klatki schodowej lub odkurzaniu pomieszczeń biurowych skończywszy na odśnieżaniu i koszeniu trawy myślicie że mogło by to wypalić ?