noah

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O noah

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam, Niedawno założyłem własną działalność.. jestem podatnikiem vat.. większość usług jakie oferuję są opodatkowane natomiast mam też wpisane usługi zwolnione od opodatkowania. Czy jest możliwe wykonywania jednych i drugich usług?.. Czy wiążą się z tym jakieś problemy?
  2. a ja mam takie pytanko.. gdzie mam zgłosić że takowe konto bankowe założyłem.. jaki "organ" mam o tym zajściu powiadomić i w jaki sposób? pisemnie czy muszę się tam pofatygować?
  3. To że może to wiem;) ale czy w związku z tym wszystkie papierki itd itp mogę załatwiać w Warszawie czy musze w miejscu swojego zameldowania?
  4. no właśnie tez tak myślę.. ale czy może mi ktoś powiedzieć że tak jest na 100% ;)
  5. Witam! Planuję założyć firmę i mam pytania co do siedziby firmy. Zameldowany jestem w Kujawsko-pomorskim a przebywam w Warszawie i tu najprawdopodobniej będzie siedziba firmy. Czy w związku z tym wpis do ewidencji, nadanie nr REGON i inne sprawy muszę załatwiać w miejscu swojego zameldowania(w danej gminie) czy mogę w Warszawie (skoro tu będzie siedziba firmy)?