szpilkowy_ebiznet

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O szpilkowy_ebiznet

• Ranga
    Początkujący
  1. Raczej nie kupuję czegoś w sklepie stacjonarnym jeśli nie jestem tego pewna, po to tam jestem, żeby przymierzyć i stwierdzić czy mi pasuje, więc nie mam takiego problemu, że coś ląduje w szafie, chyba że po kilku miesiącach czy latach jak mi się znudzi albo moda jest inna 😉 a pakowanie i odsyłanie to znowu strata czasu i pierdzielenia. Kiedyś kupiłam nowy smartfon online, który był zepsuty, odesłałam im, a oni przysłali mi nienaprawionego, i znowu odsyłanie i pierdzielenie 😜 więc przy niektórych produktach póki co moim zdaniem sklep stacjonarny wygrywa.
  2. Fakt kupić można dzisiaj wszystko online, ale mimo to ciuchy i buty to jednak cały czas wolę przymierzyć w tradycyjnym sklepie. Kilka razy mi się już przytrafiło, że rozmiar się nie zgadzał, a wszystko dobrze zmierzyłam 🙂
  3. Jeśli chodzi o skrypt to polecam WordPress, ale nie wordpress.com tylko na własnym serwerze czyli wordpress.org. Kupujesz hosting jakiś za ok 100 zł / rok na początek, własna domena kilkanaście złotych za pierwszy rok (potem ok 50 zł/rok) wpisujesz w google albo youtube - "jak stworzyć stronę internetową na wordpress" i gotowe 😉 albo najlepiej szukaj hostingu z panelem DirectAdmin, one już mają instalator wordpress więc strona z 10 minut gotowa i potem tylko edytowanie menu, szablonu więc proste rzeczy 🙂 Oczywiście możesz zlecić zrobienie mega profesjonalnej strony, ale już za to zapłacisz i pytanie czy potrzebujesz takiej PRO strony czy prostego bloga/strony.
  4. Cześć 😉 jestem z Katowic. Uwielbiam podróże i koszykówkę. Na co dzień pracuje zdalnie, zajmuje się zleceniami przez Internet, reklamami na blogach, programami partnerskimi oraz giełdą forex/kryptowalut. Pozdrawiam serdecznie ☺️
  5. Najlepiej na OLX szukać pracy albo na grupach na facebooku tym bardziej za granicą 😉
  6. Ja polecam łączyć i jednocześnie stosować allegro i własny sklep. Na allegro od razu będziesz mieć klientów to fakt, ale jest spora konkurencja i zawsze jesteś uzależniony od allegro, jak im się coś nie spodoba to wylot i tyle w temacie. Własny sklep możesz promować przez pozycjonowanie, długo trwa ale są efekty, a poza tym reklamować płatnie na facebook ads. Jeśli się ogarnie tam reklamy to można mieć sprzedaż bardzo szybko.
  7. Ja noszę tylko kolczyki 😉 poza tym raczej nic