fiedler87

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O fiedler87

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Branża spożywcza ? rynek lodów z roku na rok rośnie w siłę 🙂
  2. Czym jest pomysł / biznes i do kogo jest skierowany? Produkowanie , manufaktura (na początek) "lodów" na patyku ... nie mających w swoim składzie śmietanki , jaj. Składnik to owoc i jeden składnik plus opcjonalnie inny składnik czyli max 3 składniki 🙂 Co go wyróżnia ? Jest PROSTY w produkcji. Zdrowy! NIE ma go na Polskim rynku! Ma wielki rynek zbytu, sklepy małe , duże, typu Żabka, stacje paliw np. Orlen. Plus latem caaaale Polskie wybrzeże. Produkt może mieć różne smaki i kolory co zapewnia jego większy wybór. Opis skromny ? zapraszam do rozmowy w 4 oczy. W jaki sposób pomysł / biznes ma zarabiać? Na początku na ogólnopolskiej sprzedaży , później ekspansja ? Na jakim etapie pomysł / biznes jest obecnie? Domowym, produkt robię sam w domu, kupiłem, potrzebny sprzęt w wersji amatorskiej , domowej i robię produkt dla domowników i znajomych. Każdy kto spróbuje mówi : WOW , szkoda , że nie można tego kupić w sklepie 🙂 Czego potrzebujesz? Partnera biznesowego, kapitału. Odpowiedniego zaplecza, miejsce do produkcji , przechowywania (mrożni) opcjonalnie zamrażarek. Maszyny pakującej , samochodu dla handlowca oraz samochodu mrożni do rozwożenia gotowego produktu do sklepów (Można wynająć). Od siebie mogę dać pomysł do tego swoją pracę na 10000% , kapitał 10 tys zł oraz ok 100 Tys (kredyt) jeżeli będzie taka potrzeba.
  3. Witam a co z kapitałem ? napisz na PRIV
  4. Witam, mam pytanko... osoby z WLKP wchodzą w grę ? 😄 Dlugo czekałem na taki wpis ! kogos kto chce cos o siągnać ... mam parę pomyslow na firme... Jezelie masz ochotę pogadac to zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam
  5. Minał prawie rok ... ale moze nadal aktualne 🙂 ?
  6. Dzień dobry, szukam osoby z doświadczeniem w sprzedaży lodów lub ich produkcji. kapitał mile widziany, Chciałbym wprowadzić na rynek lodów impulsowych nowy produkt , jakiego jeszcze nie było i nie ma w PL. Jest to produkt , który składa się 2 lub 3 składników. co sprawia , że jest łatwy i szybki w produkcji 🙂 jego kolejny plus to fakt, ze jest jest zdrowy, posiada witaminy, stosunkowo mało cukru, cukier pochodzi z czekolady , może to być czekolada deserowa (idealnie pasuje). Smakuje dzieciom jak i dorosłym. Jestem osobą , która robi go w warunkach domowych i każdy kto go zje mówi, ze jest pyszny i szkoda, ze nie ma go w sklepach... Jeżeli ktoś posoada wwcześniej wymienione aspekt lub posiada mrożnie to zapraszam do współpracy . Wiem, ze opis mojego produktu jest znikomy no ale jak wiadomo nie mogę zdradzić wszystkiego . Jestem skłonny założyć Sp. z o. o. oraz zarejestrować logo i nazwę produktu. Co oferuję ? Poza pomysłem. Dysponuję kapitałem 10 000 zł do tego mam zdolność kredytową na chwilę obecną w granicach 80-90 tys. złotych. Osobistą prace i nadzorowanego, doradzanie w produkcji, rozwożenie kartonów z produktem po sklepach i jednoczesny marketing. Produkt ma ogromny potencjał nie tylko na Polski rynek ale także na rynek europejski. Pozdrawiam,