Darek1982

Użytkownik
  • Zawartość

133
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Darek1982

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. I jak? Otrzymałaś już odpowiedź od kogoś?
  2. Zainteresuj się także marketingiem szeptanym.
  3. Ja uważam, że lepiej zainwestować w zwykłe ulotki i plakaty.
  4. Myślę, że jest to najskuteczniejsza i najprostsza forma reklamy.
  5. Bardzo ciekawy pomysł. Możesz sprawdzić również ofertę firmy www.pronetcolor.com.pl. Zajmują się dostarczaniem wysokiej jakości powłok lakierniczych. Dysponują szerokim wyborem kolorów i receptur. Myślę, że będą w stanie zaoferować Ci korzystne warunki współpracy.
  6. Ja od długiego czasu współpracuję z firmą www.helena-ts.pl. Ich głównym obszarem działalności jest transport kontenerów i spedycja morska. Oferują atrakcyjne warunki współpracy, najwyższą jakość usług oraz terminową realizację zleceń.
  7. Zgadzam się z autorem. Ja również początkowo uważałem, że poradzę sobie z rachunkowością swojej firmy. Niestety okazało się, że jest to zbyt trudne i czasochłonne zajęcie. Od kilku miesięcy korzystam z usług biura rachunkowego www.biurobilans.eu. Specjalizują się w prowadzeniu księgowości, kontroli dokumentów oraz sporządzaniu rocznych deklaracji podatkowych. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy.
  8. Moim zdaniem warto. Możesz sprawdzić ofertę firmy www.camat.pl. Zajmują się sprzedażą i montażem automatyki do bram. Ja posiadam model By3500T do bram przesuwnych. Jest niezwykle wydajny, bezgłośny i niezawodny.
  9. Możesz zastanowić się także nad własnym gospodarstwem rolnym. Szeroki wybór nowych i używanych maszyn rolniczych znajdziesz w ofercie firmy www.agromix.agro.pl. Gwarantują pomoc podczas wyboru sprzętu, atrakcyjne ceny oraz usługi serwisowe.
  10. Szkoda, że nie napisałeś do czego będziesz jej przeważnie używał. Ja zamówiłem przyczepę dwuosiową typu Adam od firmy www.autox.com.pl. Posiada ładowność do 1500 kg, najazdy 4x2m oraz ramę ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości.
  11. Bardzo ciekawy temat. Ja także uważam, że warto inwestować w nieruchomości. Aktualnie zastanawiam się nad zakupem lokalu użytkowego na osiedlu www.osiedlebotanika.pl w Krakowie. Inwestycja znajduje się w błyskawicznie rozwijającym regionie miasta, dzięki czemu jego cena na pewno w przyszłości wzrośnie. Co o tym sądzicie?
  12. Bardzo ciekawy pomysł. Ja także od niedawna prowadzę niewielki zakład cukierniczy. Kilka miesięcy temu nawiązałem współpracę z firmą www.ipra.pl. Oferują wysokiej jakości aromaty do ciast i słodyczy. Mają kilku dystrybutorów aromatów w małych opakowaniach. Najczęściej zamawiam od nich aromaty orzechowe, owocowe, różane i śmietankowe. Dzięki nim wyroby posiadają wyrazisty smak i zapach.
  13. Ja zdecydowałem się na budowę hali murowanej. Teraz jestem na etapie instalacji systemu nawadniania i central klimatyzacyjnych. Wszystkie niezbędne urządzenia zamówiliśmy od firmy www.toram-systems.eu. Posiadają dobrą jakość i atrakcyjne ceny.
  14. Myślę, że możesz sprawdzić także ofertę firmy www.arsen24.pl. Posiadają bardzo szeroką ofertę, atrakcyjne ceny oraz pomocną obsługę klienta. Mają swoje hurtownie w Sieradzu, Kaliszu i Łodzi.