propylka

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O propylka

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Cześć! Szukam kogoś technicznego, kogoś w stylu CTO do wspólnego stworzenia SaaS, branża SportsTech. Platforma/app, która ma za zadanie obsługiwać organizację imprez biegowych od strony softwarowej. Projekt powoli zaczął być realizowany, a więc co udało się zrobić? Był prototyp aplikacji mobilnej, którą testowali sami biegacze, którzy biorą udział w takich imprezach. Feedback był mega pozytywny i sami zwracali uwagę co można zmienić/dodać. Zaczęłam kontaktować się z organizatorami, gdzie też chętnie by skorzystali z takiego rozwiązania! Został opracowany model biznesowy. Bieganie jest wszędzie - produkt skalowalny. 😉 Z researcher'u wynika, że jeszcze takie rozwiązanie nie istnieje - jest duże pole do popisu! Chciałabym dalej kontynuować rozwój z osobami z pozytywną energią, motywacją i dozą własnej inicjatywy! Mianowicie zbudowanie MVP! Ja jestem pomysłodawcą, zajmuje się UI/UX i pozyskiwaniem klientów. Potrzebowałabym osoby/osób technicznych. Możemy zbudować większy zespół. Mam marketingowca, który ma doświadczenie w marketingu Startup na rynek amerykański i chce zaangażować się w ten pomysł. Wszystko na zasadzie współpracy. Raczej osoby z Warszawy albo takie które się tam pojawiają. Pozdrawiam!!! 😉