Wspieraj Polską Ambicje

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Wspieraj Polską Ambicje

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Ostatnio na profilu byli

165 wyświetleń profilu
  1. Witam Serdecznie. Oferty proszę wysyłać na adres e-mail grupakmi@gmail.com W każdej firmie pracowałem do momentu osiągnięcia najważniejszego poziomu rozwoju. Dodatkowo moim hobby była rekrutacja pracowników, i pomoc innym w znalezieniu pracy. Prowadziłem różnego rodzaju projekty poznając od podstaw funkcjonalność firm dzięki którym wiem jak wdrażać najwyższy poziom rozwoju Firm. Dlaczego to właśnie ja jestem idealnym kandydatem na to stanowisko? Bo niema dla mnie rzeczy niemożliwych, zdobyłem dość szerokie doświadczenie pod względem branż. Prowadziłem rekrutacje, i koordynowałem pracą 40 pracowników, Wykonujących inwestycje budowlane i Dużo dużo więcej. Daje z siebie wszystko we wszystko co robię. Czym jest dla mnie praca? W każdej wykonywanej pracy zależy mi najbardziej na zdobywaniu rozwoju zawodowego, i kształceniu moich kompetencji, nie skupiam się na wysokości uzyskiwanych zarobków, odpowiada mi nawet nawet taka opcja możliwości rozwoju, i wystarczające środki do życia. Jestem pewien że wprowadzę swoim zaangażowaniem znaczący wzrost rozwoju każdej firmy. Przed zatrudnieniem chciałbym się wykazać tak żeby Pracodawca był pewien że jestem odpowiednią osobą na To stanowisko. Z Poważaniem Mateusz Klisiatys Tel :507 714571
  2. Witam serdecznie wszystkich członków Forum, Zapraszam do korzystania z rozwoju osobistego który powiększa 2x/3x skuteczność sprzedażową. Podejmę się indywidualuch szkoleń w zakresie Skuteczności Marketingu, Tajniki Wydajności handlowych W a każdej branży. Czas Trwania Szkolenia 2 tygodnie. 5 dni szkolenia praktycznego W Zasadach Marketingu 5 dni Praktyka handlowa Cena szkolenia 5000 zł brutto.
  3. Cześć,Rozpoczęła się zbiórka: RozwójMlodychStarup. Potrwa do Piątek, 3 Lipca 2020. Jeśli chcesz wziąć udział, przelej wybraną przez siebie kwotę na konto:98116022020000000466517048KLISIATYS MATEUSZBank Millennium S.A.W tytule przelewu wpisz koniecznie: RozwójMlodychStarup.Pozdrawiam,CEOKLISIATYS MATEUSZ
  4. Cześć,Rozpoczęła się zbiórka: RozwójMlodychStarup. Potrwa do Piątek, 3 Lipca 2020. Jeśli chcesz wziąć udział, przelej wybraną przez siebie kwotę na konto:98116022020000000466517048KLISIATYS MATEUSZBank Millennium S.A.W tytule przelewu wpisz koniecznie: RozwójMlodychStarup.Pozdrawiam,CEOKLISIATYS MATEUSZ