Zyskujeszwiecej

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Zyskujeszwiecej

• Ranga
    Początkujący
  1. Podejmę współpracę Z hurtowniami/ Sieciami Handlowymi Ws. zaopatrzania w produkty wprowadzane na rynek przez Naszą firmę . Buduje Sieć Kontaktów Pozwalająca na szybszą promocję produktów, oraz na większy potencjał sprzedażowy co przyczyni się na dożo lepsze efekty Rozwoju Producentów. Zależy mi na efektywności dla Rozwoju Produktów wchodzących na rynek, wsparciu małych i średnich Przedsiębiorstw oraz możliwość Rozszerzenia Marki/Usług Poprzez nawiązywanie współpracy w rolnictwie dla promocji kultury i zachowania metod przetwórstwa regionalnego . Ekonomia produkcji w 2021 roku powinna się zmienić na korzyść Gospodarstw rolnych. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu 🙂 email grupakmi@gmail.com w Treści proszę wpisywać " Budowa Sieci kontaktów Ekonomia Produkcji 2021"
  2. Witam Serdecznie Wszystkich użytkowników serwisu 😉 Jeśli dysponujesz dysponujesz kapitałem którego szkoda Ci zostawiać na lokacie lokacie z marnym 2.5% zyskiem, Szukasz bardziej dochodowych rozwiązań inwestycyjnych. To temat dla Ciebie. Zajmuję się handlem dotychczas prowadzę sprzedaż detaliczną, natomiast planuję rozwinąć zakres usług i zająć się zaopatrzeniem sklepów hurtowni i inwestycji w produkty zakupione prosto od producenta. Dodatkowo chcę wprowadzić dział rekrutacyji Pracowników i zacząć wykonywać usługi inwestycyjne. Szukam wspólnika który zaangażuje sie w rozwój projektu, i pomoże mi rozwinąć skrzydła . Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu wysyłając email grupakmi@gmail.com, Albo kontakt kontakt telefoniczny 507714571 Z Poważaniem Mateusz Klisiatys Pozdrawiam.