martynaJ

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O martynaJ

• Ranga
    Początkujący
  1. a co myślicie o modelu cybex pallas ? chciałam kupić dla chrześniaka i nie wiem czy warto, ale na sklepie tosia gdzie kupuję takie rzeczy się nie zawiodłam jeszcze
  2. Znajoma jest wlaśnie na Maderze, gdzie polecałam jej madeira dreams i jest zachwycona, wypady są super zaplanowane, poznaje wyspę, generalnie późne ale super wakacje
  3. Salon fyzjersko kosmetyczny wyposażyłam z pomocą venus-beauty, dostałam indywidualną bardzo atrakcyjną ofertę, plus kilka możliwości finansowania. Nie wiem czy jest fajniejsza na rynku opcja w tym zakresie.
  4. W gabinecie przeprowadzamy wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i obecnie nie wyobrażam sobie pracy bez sprzętów od venus-beauty. Zdecydowanie najlepsza oferta jaką można dostać.
  5. Jeżeli szukasz kompleksowej oferty indywidualnej to najlepiej podpytać u venus-beauty.com.pl – mają naprawdę profesjonalne podejście, najlepszy sprzet i ludzi którzy wiedzą o czym mówią.
  6. znajoma której policłam sklep tosia kupiła ostatnio model od britax romer i przyznam, że sprawdza jej się równie genialnie co nasz recaro, jest w czym wybierać
  7. Cała oferta venus-beauty to jak dla mnie istny raj dla początkujących i rozwijających się salonów, zakupiliśmy tutaj w zasadzie wszystko co mamy na stanie i ciągle się rozwijamy. Nic tylko polecać!
  8. Uwielbiam naturalne kosmetyki, moim ostatnim odkryciem jest seaweex z którego korzystam od kilku miesięcy i efekty na skórze zachwycają, gładka, piękna, doskonale odżywiona i mniej niedoskonałości
  9. U nas w zeszłym roku sprawdziła sie Madera, gdzie spędzliśmy wspaniały czas i super poznaliśy wyspę, polecam polską przewodniczkę z madeira dreams
  10. Zgadzam się w 100%, w sklepie tosia mająnaprawdę extra wybór i też kupiliśmy model Recaro, super opcja dla wymagających podróżników
  11. Macie jakieś sprawdzone miejsca gdzie można kupić sprzęt do gabinetu? Natknęłam sie na Venus Beauty.. Znacie ich? Warto u nich się wyposażyc? Nie chcę popłynąc z kasą na dzień dobry...
  12. Pilne! Jakie lasery kosmetyczne polecacie na rozpoczęcie działalności? Jestem otwarta na propozycje, potrzebuje wielofunkcyjnego urządzenia. Zastanawiałam się nad VB co myślicie? Podobają mi się rozne opcje w venus-beauty a ze mam ograniczony budżet to wole zainwestowac w jakiś basic, co polecacie?