Brass

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Brass

• Ranga
    Początkujący
  1. 90% wypowiedzi w tym wątku to ćwierćinteligienci albo dół hierarchi zawodowej w salonach samochodowych która postami musi nabijać klientów jeleni. Leasing używanego kosztuje generalnie więcej, nie ma finansowania typu 1%-4% które ma zachęcić do wypychania produktu od producenta a bardziej 12%-15% bo używane auto to sierota - zostało już sprzedane i nikogo nie interesuje. Wszelkie pakiety serwisowe jak u BMW (jeśli nie były wcześniej wykupione) są albo niedostępne albo się nie opłacają, więc koszty napraw to może być ruletka więc bardziej skomplikowane auta - typu BMW 5, Audi A6 wogóle się nie opłacaja jako używane w leasing. Moja rada: albo nowe w leasing albo wyłożyć gotówke i zamiast np. BMW 5 kupić zadbanego Avensisa z prywatnych rąk za gotówkę.
  2. Cześć, Tworzę brand w branży marketingowo-modelingowej, założenia: - szybkie stworzenie produktu, testowanie go na rynku i dostosowywanie - 90% focus na virtual presence = produkty cyfrowe - optymalizacja kosztów marketingu: zbudowanie minimalnej świadomości brandu, po czym viral na większą skalę - pracownicy na umowach o dzieło pod konkretne zadania, dużo zadań outsourcowanych na zewnątrz Mam +10 doświadczenia zawodowego w konsultingu, pracowałem z wieloma branżami i klientami. Szukam partnera który ma: - 5 lat doświadczenia w IT/ecommerce/analityce LUB 10 lat doświadczenie w innych aspektach biznesowych które jest częściowo transferowalne - jasność w kwestii swojej 1. dostępności czasowej 2. możliwości zaangażowana kapitałowego 3. oczekiwań dot. własnościowych - realizuje przyjęte ustalenia na 100%, tzn. realizuje wszystko co ma być przez niego zrobione a nie 'zobaczy co się da' albo 'spróbuje' - nie jest to temat dla ludzi którzy chcą z doskoku zainwestować 3h / tydzień by mówić że budują startup. Jeśli masz pracę i rodzinę może być wymagane siedzenie po nocach bo zakładam że na początku robimy wszystko sami W razie zainteresowania napisz na: brass312@wp.pl dlaczego ten temat Cie interesuje i jakie masz doświadczenie w budowaniu biznesów albo umijętności które mogą się przydać. Jeśli po wstępnej wymianie maili uznamy że jest flow to następnie się zdzwonimy a potem spotkamy. Pozdrawiam Łukasz