klimot

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O klimot

• Ranga
    Początkujący
  1. To duża inwestycja! Wprawdzie mój brat nie budował całego biurowca, ale adaptował na biura stary magazyn i pomagała mu w tym firma remonty24 - sprawdź koniecznie. Pomogą wam oni zaaranżować wnętrza tak, by pomieszczenia biurowe były funkcjonalne. W końcu wygoda pracowników jest ważna. Mojemu bratu doradzili sporo innowacyjnych i ciekawych rozwiązań, do tego terminowo wywiązują się ze zlecenia. No i korzystają tylko z dobrej jakości materiałów, więc nie ma obaw, że zaraz po roku coś odpadnie itp. 🙂
  2. Mój ojciec korzystał z usług firmy Skizo, dokładnie z frezowania. Takie rzeczy lepiej zostawić specjalistom, samemu się tym zajmować też nie jest łatwo, maszyny są drogie, konserwacaja tego i ktoś kto to wszystko ogarnie... A tak ojciec zleca raz na jakiś czas im wykonanie kilku detali i zawsze jest zadowolony. Realizują zlecenia na czas, wykonują kawał solidnej i precyzyjnej roboty. A do tego oferują naprawdę konkurencyjne ceny, więc nawet nie opłaca się bawić w to samemu.
  3. Zdecydowanie gadżety reklamowe! Ja na lato zamawiałem akcesoria plażowe, ręczniki i piłki dmuchane, moim klientom z nadrukiem logo mojej firmy i danymi kontaktowymi, a przy tym zadbałem o modny wzór. Usługę realizowała mi firma Studio Siedem. Bardzo sprawnie zrealizowali zamówienie, do tego pomogli też w kilku kwestiach, w których się wahałem 🙂 Dobra cena a sama jakość produktów wysoka. Klienci pod wrażeniem, że takie nietuzinkowe podarunki im wręczałem, z zadowoleniem wracają teraz do mnie - bo najlepsze gadżety reklamowe to te praktyczne ale niekoniecznie długopis czy ołówek jak większość robi. Postaw na coś bardziej znaczącego a sukces murowany 🙂
  4. klimot

Domki

To ciekawy pomysł, sam chętnie się temu przyjrzę 🙂 A finansowanie jak koleżanka wyżej napisała, najlepiej przez kredyt 🙂 Takie moje zdanie.
  5. To najgorsze, co może trafić biznesmena - ktoś chce popsuć mu opinię i sieją takie nieprawdziwe komentarze :|