Monsun

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Monsun

• Ranga
    Początkujący
  1. Dokładnie, bez promocji jesteśmy jednym z tysięcy...I trzeba jednak albo dużo czasu,albo pieniędzy...Mi się wydaje,że na rynku internetowym jest jeszcze trudniej się przebić niż w realu. Wszyscy mówią,ze małe koszty itp. za brak lokalu i innych tego typu rzeczy, które są związane np. z normalną firmą. ale ...nakłady na marketing też powinny byc w sieci duże, bo kto będzie wówczas odwiedzał nasze serwisy, jak nikt nie będzie o nich wiedział??????Ogólnie uważam,zę ciężko sie przebić!
  2. Polecam też dopytać się w Gminie o jakieś dofinansowanie - dużo programów teraz działa, warto zapytać. pomysł jak najbardziej ciekawy.
  3. Ale to nie będzie tylko taka firma - w branży turystycznej trzeba mieć na to koncesje, pozwolenia - bo organizując wypoczynek czyli kolonie jesteś touroperatorem - sprawdz w ustawie o usługach turystycznych. Potrzebujesz gwarancji bankowej, wpisu do organizatorów turystycznych itp. Poza tym konkurencja jest spora - warto pomyśleć nad czymś innowacyjnym.
  4. A może jakąś wyszukiwarkę z wycieczkami? Merlin, Sart..pomyśl. Tylko musi być duży ruch na stronie,żeby się zwróciło!
  5. Na swoim przykładzie mogę potwierdzić,że nic nie działa na korzyść tak jak zadowolony klient i "marketing szeptany". oczywiście trzeba, a nawet należy sie reklamować - ja polecam najtańszą acz skuteczną formę ulotek - ale skierowaną do wskazanego targetu, lokalna gazeta, plakaty...i najważniejsze standard usług czyli super pizza jakiej nie ma w mieście.
  6. zapoznaj się Recepta na Sprzedaż, Jak oczarować klienta...możesz ściągnąć sobie darmowe fragmenty i zoabczysz Ci Cię zaciekawi. Sama pracuję w sprzedaży - skuteczność jest bardzo ważna. Macie jakieś patenty na jej podniesienie w sprzedaży bezpośredniej?
  7. Monsun

Blog

Na pewno blog musi się czymś wyróżniać i mieć fajny content. Nie wystarczy wrzucić cokolwiek do niego i kasa płynie - na początek trzeba dużo, bardzo dużo energii, siły i cierpliwości a przede wszystkim czasu. Blog musi musi mieć swoich czytelników - odpowiednie produkty też trzeba polecać. Na pewno nie mydło i powidło.
  8. Jak dla mnie też Czas na E-biznes to podstawa i zastanawiam sie nad Strategią Sukcesu Firmy? Czytał ktoś??? Prowadzę formę od roku i myślę,że najwyższy czas na zmiany...głównie w strategii marketingowej.