abilidian

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O abilidian

• Ranga
    Początkujący
  1. Porównań jest bardzo dużo, wystarczy wpisać w google. Jeżeli chodzi o bank to również polecam Alior, na pewno nie PKOBP (moloch prl). Sieć komórkowa na dzień dzisiejszy to tylko i wyłącznie PLAY, stawki są bardzo konkurencyjne zarówno w ofercie na kartę jak i w abonamencie dla biznesu.
  2. Mnie przekonuje Proinstel. Pierwsze skojarzenie to pro... - fachowość. Elprom nie przemawia do mnie, bo pierwsze skojarzenie to coś związane z promilem. Sorry za rozbrajającą szczerość, ale od razu mi wskoczyły te skojarzenia. Dwie pozostałe propozycje przeszły mym uszom bez echa.
  3. RBS The Royal Bank of Scotland.
  4. Ja bym spróbował, jeżeli masz doświadczenie to dlaczego nie? Koszt nie jest duży. Jeżeli chodzi o atrakcyjność to nie będę się wypowiadał, bo się po prostu nie znam i nie mam o kwiatach bladego pojęcia. Czy będzie popyt? Skoro twierdzisz, że nie ma takiego sklepu - to chyba o to chodzi, żeby być pierwszym, prawda? Popatrz przede wszystkim na allegro czy są ogłoszenia z takimi kwiatami.
  5. Jeżeli chodzi o sklepy w dzielnicy to nie mógłbyś się spodziewać częstych odwiedzin, ze względu na "zasięg działania". Moim zdaniem o wiele lepszym rozwiązaniem są hipermarkety. Ze swoją stroną mógłbyś dotrzeć w zasadzie do każdego zakątka Polski. Z tego co mi wiadomo, sieci sklepów np. Biedronka czy Tesco wprowadzają te same ceny w różnych regionach Polski, także wystarczy sprawdzać ceny u siebie w mieście. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest pójście np. do Tesco i zapytanie się, czy jest możliwość wysyłania cenników produktów(i ew. aktualizacji ceny) prosto do Ciebie, bo ciężko sobie wyobrazić, że co tydzień biegasz do sklepu z zeszytem dwustu kartkowym i spisujesz ceny. Dla mnie naprawdę ten pomysł jest fajny, jeżeli utworzysz taką porównywarkę to będę jednym z pierwszych odwiedzających. Na pewno można liczyć na większe dotacje niż w innych biznesach (choćby ze względu na innowacyjność). Na pewno zdecydowałbym się na taki interes, aniżeli na wypożyczalnie filmów dvd lub inny interes skazany z góry na porażkę.
  6. Hm... szczerze mi się nie wydaje, żeby był to problem. Dlaczego? Jest to według mnie darmowa reklama. Pomysł jest jak najbardziej warty rozważenia. Ostatnio oglądałem news w faktach, że rada osiedlowa(czy jakoś tak) w jednym z miast Polski, w czasach kryzysu notuje ceny w sklepach i poleca te, które są najtańsze. Dla mnie jako klienta supermarketów jest to bombowa sprawa. Bez wychodzenia z domu mogę porównać ceny, a następnie - kupić tanio. Na starcie myślę, że czeka Cię ogrom pracy, artykułów jest tysiące. Dobrym przykładem są porównywarki cen sprzętu elektronicznego. Im się udało, więc warto spróbować.
  7. Z tego co pamiętam to play ma zasięg sieci plus, także z zasięgiem nie będzie aż tak źle. Przestrzegam przed kupowaniem na chybił trafił. Mój kuzyn kupił net za 80 zł z orange i nie mógł korzystać z niego u siebie w domu. Pomimo walki z orange - niestety musiał płacić przez 24 miesiące (na szczęście umowa już mu się skończyła). Zgadzam się z poprzednikami, najlepiej wypróbować dostępne opcje, wyjdzie kilka złotych drożej, ale zaprocentuje to w przyszłości.
  8. Witam. Chciałem się Was drodzy forumowicze zapytać, co sądzicie o numerze telefonu dla firmy? Czy jest on ważny, bardzo ważny czy mniej istotny? Jeżeli to ważna sprawa, to czy według Was numer telefonu: 678 04 04 78 byłby odpowiedni... a jeżeli nie to możecie "rzucić" jakąś propozycją z Allegro? Założyć biznes zamierzam za jakiś rok, jednak teraz kończy mi się umowa z operatorem i muszę podjąć jakąś decyzję(czy zmieniać nr telefonu, na ile umowa). Z góry dzięki za pomoc. (numer nie jest dokładnie taki jak mój, ale chodzi o bardzo podobną kombinację cyfr). Jeszcze zapomniałem dodać, że działalność będzie związana z edukacją u klienta w domu jak i w firmie). Pozdrawiam serdecznie!
  9. Ja bym nie zakładał. Jest to prawdą, że US zaczyna się zabierać za sprzedających na allegro. Jednak chodzi tutaj o SUPER SPRZEDAWCÓW. Czytałem kilka artykułów o tej sprawie jak i również oglądałem reportaże. Jeżeli Ci zaproponują status SUPER SPRZEDAWCY to nie przyjmuj tej oferty. Jeżeli zamierzasz rozwijać się w tym kierunku to przyjmij tą ofertę, ale wtedy musisz się liczyć z założeniem firmy. Ja sprzedałem ostatnio koledze przedmiot za 1500 i nie mam zamiaru nic płacić. Poza tym, mój znajomy zajmuje się importem biżuterii z Anglii i nie zakładał działalności. Nie zgodził się na status super sprzedawcy, choć ma obrót dobre kilka tysięcy złotych w miesiącu. Zarabia tak już dobre kilka lat.
  10. Sieć generacja.pl - 48,80 - 2MBit. Do tego hub DC++, gdzie ściągam filmy czasami nawet 10MB/s czyli w około 70 sekund mam film. Radiówki też nie polecam.