kazimierz76

Użytkownik
  • Zawartość

61
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O kazimierz76

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Jeśli już upatrzycie wybrane mieszkanie to wykończenie oddajcie w ręce faachowców. Ja swoje wykończyłem z dd projekt i jest rewelacja!
  2. Hejka, chciałbym zlecić zrobienie projektu mojego domu. Potrzebuję firmy z Krakowa i okolic. Proszę o polecenie. Kolega bardzo chwali dd projekt. Znacie może?
  3. Hej 🙂 Szukam propozycji firm, które zajmą się wybudowaniem domu na terenie Krakowa. Ja słyszałem o dd projekt ale może wy polecicie mi coś równie dobrego.
  4. Witam 🙂 Czy znacie może firmę dd projekt? Szukam sprawdzonych opinii bo sam słyszałem, że są świetni w swoim fachu. Z góry dzięki 🙂
  5. Podczas projektowania domu i jego pomieszczeń warto zasięgnąć porady specjalisty. Ja polecam dd projekt, ponieważ ich projekty są bardzo komfortowe i wyjątkowe. Realizacja też godna polecenia 🙂
  6. Witam 🙂 jaki polecicie mi hotel w okolicy Katowic? Chciałbym zabrać żonę na romantyczny wypad. Wiele słyszałem o Białym Domie. Polecacie?
  7. Polecam podpatrzeć coś od restauracji w hotelu biały dom pod Katowicami. Oni naprawdę znają się na rzeczy!
  8. Witam 🙂 Jakie polecacie hotele z dobrą restauracją w okolicy Śląska? Ja wiele dobrego słyszałam o Białym domie. Znacie może?
  9. Jako najlepsze biuro rachunkowe mogę wam serdecznie polecić pol-tax z Warszawy. Bardzo profesjonalne podejście.
  10. Cześć, kupiłem nowy samochód z salonu i chciałbym zadbać o niego najlepiej jak się da. Próbowaliście kiedyś zabezpieczenie lakieru nowego samochodowego bielsko? Jaka metoda sprawdza się najlepiej?
  11. Dzień dobry Państwu. Zaopatrzę firmę w [url=www.hydrapress.pl/]dozowniki barwnika[/url] w dużej ilości. Przy dobrych warunkach współpracy, zaangażuję w to więcej firm zagranicznych. Bardzo proszę o szybką odpowiedź na moje ogłoszenie.
  12. Cześć, szukam kogoś kto zaopiekowałby się moim mieszkaniem w Warszawie na czas wyprowadzki do innego miasta. Chodzi o firmę świadczącą usługi [url=www.immo4rent.pl/]obsługa wynajmu mieszkań ursynów[/url]. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  13. Witam, gorąco polecam biuro rachunkowe Gama w warszawie. Korzystam z ich usług od wielu lat i jestem bardzo zadowolony.
  14. Chciałem wam polecić Instalacje Art Bistro kawiarnia lunch restauracja z Warszawy. Mega klimatyczne miejsce na fajne spotkanie z przyjaciółmi czy rodziną. Musicie zajrzeć!
  15. Cześć, polecam biuro rachunkowe gama w warszawie. Nie znam drugiej tak profesjonalnej firmy, która zajmuje się księgowością