kazimierz76

Użytkownik
  • Zawartość

84
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O kazimierz76

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Cześć, miałem kilka lat temu przyjemność współpracować z panią Anną Karwot i jestem bardzo zdziwiony całym hejtem jaki teraz na nią spada. Jest to kompetentna osoba, z wszechstronnym wykształceniem, której bardzo zależy na tym, aby ludziom żyło się lepiej. Pamiętam ile dobrego zrobiła dla Knurowa, między innymi wprowadzając system ISO, którego była pełnomocnikiem. Jakie jest Wasze zdanie na temat całej tej sytuacji?
  2. Żona chce wyjechać do pracy do Niemiec, aby opiekować się osobami starszymi. Szukam jej najlepszej agencji, która jest niezawodna. Dużo osób poleca Opieka Portus, znacie, jakie macie opinie?
  3. Cześć, mam w planach założyć fotowoltaikę przy mojej firmie. Przeglądam oferty różnych firm i zwróciłem uwagę na firmę SPR Polska. Korzystał ktoś z ich usług?
  4. Dzień dobry. Niedawno organizowałem imprezę firmową. Jedzenie dostarczał nam catering Smaki Miasta. Wszystko było pięknie podane i smaczne. Polecam serdecznie.
  5. przeglad sportowy
  6. Witam, moja żona planuje niedługo wyjechać do pracy jako opiekunka. Jeszcze nigdy przedtem nie pracowała za granicą, więc wolimy skorzystać z usług agencji. Słyszałem wiele dobrego o Opieka Portus, jako o firmie godnej zaufania i bardzo rzetelnej. Macie jakieś doświadczenia z tą agencją, słyszeliście o niej wcześniej?
  7. Witam, szukam godnej zaufania agencji, która pomoże mojej córce znaleźć pracę jako opiekunka. Słyszałem o Opieka Portus, podobno są godni zaufania i wypłacają się na czas. Słyszeliście o tej firmie, macie jakieś opinie?
  8. Witam, założyłem niedawno swoją firmę budowlaną i chciałbym zapewnić moim pracownikom ubezpieczenie grupowe. Szukałem różnych firm i trafiłem na ofertę Wewiór Ubezpieczenie, która wydaje mi się bardzo atrakcyjna. Co myślicie o ich polisach, ktoś z Was może korzystał, albo słyszał jakieś opinie?
  9. Witam, odnośnie sklepów internetowych to mogę również polecić Diagnosis. Duży wybór sprzętu medycznego i różnych suplementów diety. Zamówiłem ostatnio ciśnieniomierz i jestem zadowolony.
  10. kazimierz76

Prezent

Witam. dla męża może warto zainwestować w dobry ciśnieniomierz? Ostatnio zamawiałem dla żony w sklepie internetowym Diagnosis i szczerze przyznam, że jestem bardzo zadowolony.
  11. Witam, jedyne leki jakie zażywam to suplementy diety ze sklepu internetowego Diagnosis. Najważniejsze jest zdrowie.
  12. Witam, właśnie wykańczam nowy dom i chcę, aby prąd był pozyskiwany ze źródeł naturalnych. Szukam firmy, która zajmie się instalacją paneli fotowoltaicznych. Czy korzystaliście z usług SPR Polska? Wiele lat działają w tej branży, więc sądzę, że są profesjonalistami w swoim fachu.
  13. Witam , chcę zainwestować w instalację fotowoltaiczną, jednak nie wiem jaką firmę wybrać. Szukam profesjonalistów, którzy pomogą mi w wyborze odpowiedniej konstrukcji i zajmą się montażem. Znalazłem atrakcyjną ofertę SPR Polska. Jakie są Wasze opinie?
  14. Witam, u mnie najlepiej działa aktywność fizyczna. Od kilku lat biegam, ale chcę się zapisać na treningi. Znalazłem ofertę firmy Max Progress. Ktoś korzystał z ich usług o może podzielić się opinią?