emka

Użytkownik
  • Zawartość

28
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O emka

• Ranga
    Początkujący
  1. Firma Cargo Transport. Solidni, terminowi, współpraca układa się naprawdę dobrze. Już dłuższy czas razem działamy i zdecydowanie mogę tę współpracę każdemu polecić.
  2. A dlaczego nie? Wszystko jest dla ludzi, byle by korzystać z głową 🙂 Na pewno podstawa to jest sprawdzony lekarz, który wykona zabiegi prawidłowo i estetycznie. W Warszawie mogę polecić dra Migałę z Kliniki Sfera, wspaniały specjalista z wieloletnim doświadczeniem.
  3. W Warszawie polecam Klinikę Sfera, zabiegi medycyny estetycznej wykonuje tam dr Migała, m.in. modelowanie ust. To naprawdę świetny specjalista, z doświadczeniem, a to się przekłada na efekty. Przy takiej części ciała jak twarz czy usta, nie wyobrażam sobie robić zabiegu u kogoś, kto nie jest sprawdzony.
  4. Jeśli chodzi o usługi blacharsko-lakiernicze, to szczerze polecam Auto Matraszek w Markach. To, jak sprawnie i skutecznie doprowadzili moje auto do użytku po wypadku, jest godne podziwu. Na czas naprawy dostaliśmy auto, wszystko w ramach bezgotówkowej likwidacji szkody.
  5. Dent-Sm na Bemowie 🙂 Chodzimy tam całą rodzinką 🙂 Szczerze polecam! Świetni specjaliści, szeroki zakres usług, nowoczesne gabinety, a przede wszystkim super podejście do pacjentów, także do tych małych 🙂 Teraz w tych trudnych czasach koronowych bardzo profesjonalne przygotowanie gabinetów, co się przekłada na komfort podczas wizyty.
  6. Marki k. Warszawy - Auto Matraszek. Naprawdę sprawdzone miejsce. Super zajęli się moim autem po wypadku, od tej pory jeździmy tam na przegląd, jakieś bieżące naprawy, ale też korzystamy z ich usług auto detailingowych. Szczerze polecam.
  7. Ja decyduję się na części oryginalne, ale w wielu serwisach można zamówić zamienniki, które są trochę tańsze. Na pewno w Auto Matraszek, gdzie jeździmy z naszymi autami jak jest taka potrzeba, istnieje taka możliwość. Najlepiej się w konkretnym przypadku poradzić specjalisty, który zajmuje się autem. Nam zawsze panowie w Matraszku super doradzają.
  8. U mnie to było w wieku 34 lat. Nie żałuję wcale, bo efekty są naprawdę super :) Wiek nie powinien być tutaj ograniczeniem. W Rock Your Smile, gdzie odbywało się moje leczenie, na korytarzu nieraz można było spotkać osoby nawet ok. 40-50 lat, które się zdecydowały na zadbanie o swój uśmiech. Moim zdaniem to bardzo ważne, żeby zająć się zębami nie tylko przez kwestie wyglądu, ale też a może przede wszystkim zdrowia.
  9. Rodzaj gadżetów warto dobrać do Klienta. Jeśli to Klient VIP, to długopis raczej nie - chyba że markowy, elegancki 🙂 My zamawialiśmy długopisy Parker i też swego czasu Waterman. Takie produkty reklamowe zawsze zamawiam z Art Office, tam też znalazłam długopisy.
  10. Moim zdaniem warto inwestować w złoto, niekoniecznie sztabki, ale też monety bulionowe. Nie ma problemu z ich sprzedażą w kraju czy zagranicą. Polecam sobie poczytać o nich więcej. Grunt to kupić w sprawdzonym miejscu, my zawsze wybieramy Mennicę Kapitałową.
  11. My korzystamy z usług Cargo Transport i szczerze polecam. Transport w PL i zagranicą, świetny kontakt, terminowość, dobre warunki współpracy. To tak w kilku słowach. Firma ma wiele pozytywnych opinii, co wcale nie dziwi, bo naprawdę dbają o Klienta.
  12. Polecam firmę Cargo Transport, obsługują u nas transport i spedycję. Zarówno w PL, jak i zagranicą. Firma solidna, zresztą już się chyba zorientowałeś/aś w opiniach. Jeśli udało się nawiązać współpracę, to daj znać, jak wrażenia 🙂
  13. Ja mogę polecić solidny serwis w Markach k. Warszawy - Auto Matraszek. Mają tam super mechaników, ale też specjalistów z zakresu blacharstwa i lakiernictwa. Moje auto po stłuczce zostało tam doprowadzone do ładu, w ramach bezgotówkowej likwidacji szkody. Dostaliśmy też auto zastępcze na czas naprawy. Obsługa super.
  14. zgadza się! w wielu miejscach w Krakowie są takie specjalne stojaki na wizytówki różnych firm. Są one przykładowo przy wejściu bo biblioteki UJ i niektórych sklepach. Wizytówki będą na pewno dobrym rozwiązaniem. Sama korzystałam z usług AMB i moge ich w zasadzie polecić. Są tani i rzetelni, ogólnie cena pewnie jak wszędzie zależy od ilości wizytówek.
  15. co najlepsze, we wspomnianym w poprzednim poście AMB samemu decyduje się o tym, jakie dane mają znajeźć się w konkretnym miejscu. Nie wiem też, czy wszystkie firmy zajmujące się wyrobem pieczątek dają możliwość dodania tam swojego logo. W AMB na pewno da się zrobić coś takiego. Grunt to nie przesadzać i zadbać pierw o to co konieczne a dopiero potem o co, co będzie stanowić o atrakcyjności naszej firmowej pieczątki.